Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини роменців – Сорок три тисячі
роменців – Сорок три тисячі
Вісті Роменщини
Вівторок, 11 травня 2010, 07:57      Ромни, Сумська область

Апаратна нарада, яку провів міський голова Павло Помаран, розпочалася з інформації про статистичний облік мешканців Ромен. За повідомленням управління статистики, сектора громадянства, іммі­грації та реєстрації фізичних осіб міськвідділу міліції, відділу РАЦС, постійного населення в місті більш як 43 тисячі. Начальник управління статистики Олена Коваль зауважила, що точні дані можна одержати тільки після перепису населення, який пройде наступного року. За попереднім переписом (2001 р.) у місті проживало близько 50 тисяч осіб.

Щодо запровадження системи енергоменеджменту в рамках міжнародного співробітництва інформувала начальник відділу стратегії розвитку, ін­вес­тицій та підприємництва міськвиконкому Тетяна Головко. Її доповнив міський голова, оприлюднивши пропозицію іноземних партнерів щодо залучення Ромен до чергового інтернаціонального європроекту з енергозбереження.

Стан проведення земляних робіт, який аналізував начальник ГУМГ Михайло Кочерга, покращився, однак клопотів додають нові пориви підземних комунікацій. Невдовзі планується провести випробовування мереж підвищеним тиском та інші профілактичні заходи. Спеціальна комісія слід­кує і за попередженням на­слідків повені, передусім потрапляння стічних вод у водопроводи.

Відповідні служби узгодили місце облаштування громадського санвузла в центрі міста - на вул. Соборній навпроти касового пункту Роменського автовокзалу. Транспортному підприємству залишається знайти інвестора будівництва.

Учасники наради запропонували правоохоронцям посилити пильність щодо виявлення порушників благоустрою. З підвищенням штрафів за такі адміністративні порушення зріс і авторитет міліції. Начальник сектора дільничних інспекторів міліції Роменського міськвід­ділу ГУМВС Анатолій Лобода запевнив, що його підлеглі отримали детальні інструкції, зокрема, вони спочатку попереджають правопорушників (зважаючи на чималий розмір штрафу). Згодом, якщо, наприклад, сміття не прибирають, складають протокол.

Павло Помаран закликав комунальників тісніше співпрацювати з органами внутрішніх справ, а також всіляко сприяти залученню громадських і політичних організацій до "агітаційно-санітарних" акцій.

Міський голова також дав доручення з питань, піднятих у зверненнях громадян. Вони стосувалися експериментального впровадження цифрового телебачення в Ромнах, капітального ремонту будинку на вул. Гетьмана Мазепи, облаштування пішохідного переходу на вул. Маяковського та ін.

Юрій ПРОКОПЕНКО

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

11
11