Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Безпека праці
Вісті Роменщини
П'ятниця, 19 березня 2010, 13:47      Ромни, Сумська область

Нещодавно у міськвиконкомі відбулося засідання ради з питань безпечної  життєдіяльності населення міста. Про стан охорони праці та атестацію робочих місць за умовами праці доповіла головний спеціаліст  УПСЗН В.П. Жмурко. Вона наголосила на основних проб­лемах, які доводиться вирішувати керівникам при створенні безпечних умов праці, назвала  підприємства, де питання охорони праці вирішуються на належному рівні:

Роменська НГРЕ, ТОВ "Роменський завод продтоварів", Роменське УЕГГ, Цех телекомунікаційних послуг № 13 (м. Ромни) Сумської філії ВАТ "Укртелеком", Роменський завод будівельних деталей і матеріалів "Буддеталь", КП "Ромникомунтепло" Роменської міської ради", "Ромнитеплосервіс", локомотивне депо Ромни Південної залізниці.

Щодо атестації робочих місць за умовами праці, то дане питання залишається не вирішеним у ТОВ "Таланпром" та ДП ДАК "Хліб України" "Роменський комбінат хлібопродуктів". А це означає, що працівники цих підприємств не отримають додаткових відпусток, доплат, спеціального харчування та не матимуть права на пенсію за віком на пільгових умовах. Доповідач підкреслила, що атестація робочих місць за умовами праці слугує для виявлення небезпечних факторів, є стимулом для поліп­шення умов праці.

Стан охорони праці на підприємствах міста тримається на постійному контролі, адже невиконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці призводить до виникнення нещасних випадків. З цього питання інформував страховий експерт відділення ВД ФСНВ України в м. Ромни В.В. Кушніренко. Так, у 2009 році на підприємствах Ромен трапилося 4 нещасних випадки, пов'язані з виробництвом, всі потерпілі після лікування повернулися на свої робочі місця. Для порівняння, у 2008 році сталося 14 нещасних випадків, у результаті яких  троє людей загинуло, двоє залишилися інвалідами. У 2010 році рахунок нещасних випадків, пов'язаних з виробництвом, відкрило ПАТ "Роменський завод "Тракторозапчастина". Він також наголосив, що життя потерпілому врятувала наявність засобів індивідуального захисту.

Кожен керівник підприємства повинен усвідомлювати, що ставлення до вирішення питань охорони праці та атестації робочих місць за умовами праці є показником його відповідальності за здоров'я, а інколи й життя своїх робітників.

Олена ПРОЦЕНКО,

заступник начальника УПСЗН міськвиконкому
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop45
konotop45