Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Транспорту непереливки
Транспорту непереливки
Вісті Роменщини
П'ятниця, 19 березня 2010, 13:36      Ромни, Сумська область

Пропозицією прискорити підготовку шляхових робіт розпочав чергову апаратну нараду міський голова П.І. Помаран. Прогноз погоди не обіцяє швидкого танення снігу, а тому міська влада звернулася до керівників місцевих підприємств з проханням допомогти його вивезти.

На початку квітня вже планується провести тендер з визначення підрядника для ямкового ремонту. Та впевненості, що до того часу асфальт просохне, немає, а технології "вологих" робіт просто не існує. Прибравши ж замети, можна сподіватися на прискорення заходів.

Під час наради начальник управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Ю.М. Скиба поінформував про стан перевезення громадським транспортом пільговиків. Передбачено, що представник цієї категорії здійснює в середньому вісім поїздок за місяць. Помножуючи вартість проїзду на кількість осіб, які мають право на такі привілеї, і визначається сума компенсації. Так, по Ромнах це більше мільйона гривень за рік. Однак держава лише частково компенсує цю суму. Масла у вогонь підливає і затримка цих виплат. Добре, що перевізники ставляться до цього з розумінням. Крім того, перевантаженість транспорту в часи пік змусила органи місцевого самоврядування обмежити права пільговиків. Законність такого рішення перевіряє прокуратура.         

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка