Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Проти злочинності – громадою
Проти злочинності – громадою
Вісті Роменщини
Вівторок, 16 березня 2010, 08:43      Ромни, Сумська область

Відбулася чергова оперативна нарада, яку провів голова РДА П.М. Кривогуз. З першого питання "Про хід виконання районної комплексної програми профілактики правопорушень на 2008-2009 рр." інформував головний спеці­а­ліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації С.В. Галенко.

Протягом 2009 року на території району, як відзначив виступаючий, зареєстровано 260 злочинів, що на 53 більше, ніж у 2008. Розкрито їх 77,3%, у 2008 році цей показник становив 63,3%.

З метою стабілізації криміногенної ситуації систематично проводяться спеціальні операції. Після проведення однієї з таких "Розшук" затримано трьох злочинців, знайшлася людина, яка вважалася зниклою безвісти.

До охорони правопорядку залучаються жителі сіл. Створено і діє 32 громадські формування, в яких нараховується 820 осіб. Члени названих груп пройшли юридичне навчання, отримали посвідчення  і допомагають підтримувати порядок.

Органи внутрішніх справ разом з працівниками служби у справах дітей РДА постійно проводять роботу з виявлення неблагополучних сімей, перевіряють умови життя неповнолітніх, вирішують питання  надання цим сім'ям адресної допомоги. З метою запобігання негативним проявам у поведінці дітей (пияцтва, наркоманії, крадіжок, хуліганства) проводяться оперативно-профілактичні операції "Підліток", "Літо", "Урок" та інші.

Торік не допущено злочинів, пов'язаних із викраденням та торгівлею людьми. За вказаний період маємо лише один випадок крадіжки автомобіля.

З другого питання "Про підсумки роботи відділу ведення державного реєстру виборців апарату РДА з обліку виборців у ході підготовки та проведення І-ІІ турів виборів Президента України" доповів його начальник Д.Г. Осадчий. Він, зокрема, наголосив, що станом на 1 березня 2010 року в районі нараховується 32366 виборців. Відділом проведена велика робота із забезпечення державного обліку громадян. У грудні 2009 - січні 2010 року під час підготовки та проведення виборів Президента України відділом було отримано 761 заяву (554 з них щодо включення до реєстру вибор­ців, 175 - про внесення змін до реєстру). Внаслідок чого в день виборів звернень жителів до дільничних виборчих комісій було небагато (всього 24), а до суду виборці взагалі не зверталися. Робота щодо детального аналізу реєстру виборців продовжується.

На нараді виступили начальник відділу освіти РДА Л.П. Шкурат, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді В.М. Татарінов та інші.

З обговорюваних питань прийнято рішення.

Микола ГНАТЕНКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

56
56