Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Обмежено рух транспорту
Обмежено рух транспорту
Вісті Роменщини
Середа, 10 березня 2010, 10:24      Ромни, Сумська область

У зв'язку з підвищенням температури повітря, що викликає відтавання земляного полотна і руйнування покриття автодоріг у районі, для призупинення подальшої руйнації, 

керуючись Законом України "Про дорожній рух" та постановами Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року № 198 "Про затвер­дження єдиних правил ремонту і утримання автодоріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони" і від 14 квітня 1997 року № 341 "Про Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ", на виконання розпорядження голови обл­держадміністрації від 26.02. 2010 року "Про збереження автомобільних доріг загального користування місцевого значення в області у весняний період 2010 року", з метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнування та деформації при перезволоженні земляного полотна в період весняного відтавання ґрунтів голова райдержадміністрації П.М. Кривогуз підписав розпорядження від 2.03.2010 року № 112 "Про обмеження руху транспортних засобів у районі". У ньому, зокрема, зазначено:

1. Філії "Роменський райавтодор" ДП "Сумський облавтодор" (Туник І.О.) ввести з 9 березня по 15 квітня 2010 року заборону руху транспортних засобів повною загальною масою більше 6 тонн на таких автодорогах: Андріяшівка-Василівка-Андріївка-Русанівка, Бобрик-Попівщина-Саханське, Попівка-Анастасівка-Попівщина, Ромни-Коржі-Ярмолинці-Глинськ-Андрі­яшівка, Гудими - вихід на автодорогу Ромни-Пирятин, Чеберяки-Дубина-Локня - вихід на автодорогу Ромни-Прилуки, Ромни-Великі Бубни-Посад-Матлахове, Дзер­калька-Рогинці - вихід на автодорогу Ромни-Великі Бубни, Горове-Калинівка - вихід на автодорогу Ромни-Конотоп, Великі Бубни-Заїзд-Ведмеже-Галка, Бесса­раб­ка-Басівка - вихід на автодорогу Ромни-Конотоп.

1.1. Встановити необхідні дорожні знаки, що обмежують рух транспорту.

1.2. У невідкладних випадках надавати платний дозвіл проїзду транспорту.

2. Відділенню ДАІ з обслуговування м. Ромни, Роменського району та автомобільної технічної інспекції (підпорядкованого УДАІ) ГУМВС України в Сумській області (Щербина А.М.) встановити посилений контроль за рухом транспортних засобів.

4. Розпорядження голови райдержадміністрації від 9.02. 2009 р. № 78 "Про обмеження ру­ху транспортних засобів у ра­йо­ні" вважати таким, що втратило чинність.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на першого заступника голови райдержадміністрації Білоху В.О.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

18
18