Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Ціна невизначеності
Ціна невизначеності
Вісті Роменщини
Середа, 10 березня 2010, 10:22      Ромни, Сумська область

На сорок шостій сесії міської ради п'ятого скликання, яку вів секретар міської ради Леонід Набойченко, депутати змушені були розв'язувати проблему, яку самі ж і створили на попередній сесії. Вже звична відсутність узгодженої позиції з того чи іншого питання, неприйняття рішення, бо "не набрало необхідної кількості голосів", й породили двозначну ситуацію стосовно земельної ділянки на вул. Київ­ській.

Підприємство ТОВ "Суминафтосервіс", що орендувало її кілька років тому для будівництва автозаправної станції, звернулося з проханням про продовження терміну оренди. Ті з депутатів, хто виступав проти, наголошували, що підприємство вже володіє АЗС, розташованою неподалік, і навряд чи поспішатиме будувати ще одну. Швидше за все, просто "застовпили" місце про всяк випадок. Якщо ж передати земельну ділянку іншим, то поява конкурентів, безумовно, позитивно вплине як на вартість, так і на якість пального. А у  "Суминафтосервісу" залишиться ще одна теж до цього часу незайнята земельна ділянка в районі колишнього консерв­ного заводу, орендована з намірами будівництва АЗС.

Проте через неприйняття будь-якого рішення на сорок п'ятій сесії підприємство не було письмово повідомлене про продовження чи непродовження оренди ділянки у відведений законодавством термін і тепер, як зазначила спеціаліст юридичного відділу міськвиконкому Світлана Лаврик, договір автоматично продовжений на тих же умовах. Не всі народні обранці погодилися з подібним трактуванням. Також деякі з них підкреслили: навіть неприйняття жодного рішення означало, що необхідно було направити листа з повідомленням про непродовження договору оренди (цікаво, що б сказали "слуги народу", якби листа таки направили, а на наступній сесії прийняли рішення про продовження терміну оренди ділянки? - авт.).

Врешті-решт на сорок шостій сесії прийнято рішення про непродовження договору оренди земельної ділянки, про що й має бути повідомлено "Суминафтосервіс". Чи доведеться відстоювати рішення міськради в судовому порядку - покаже час.

Також затверджено виконання бюджету за 2009 рік, міські програми організації й проведення всеукраїнських фестивалів, конкурсів та загальноміських свят у 2010 році й забезпечення навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних і технічних дисциплін.

У "різному" Микола Самойлік наголосив, що неодноразово був свідком торгівлі тютюном і алкогольними напоями в кіоску, що неподалік коледжу КНЕУ, хоча на сесії міськради прийнято рішення про заборону цього ближче ніж за сто метрів від навчальних закладів.

Катерина Стеценко і Надія Гора підняли питання освітлення міського парку, бо працівникам ТОВ "Таланпром" і мешканцям будинків, розташованих неподалік, доводиться добиратися на роботу чи з роботи в повній темряві. Вже траплялися випадки нападу хуліганів чи грабіжників.

Про незадовільний стан перевезень пасажирів на міських маршрутах йшлося у виступах Андрія Жарого, Віктора Проценка.

Відповідні служби взяли підняті питання на контроль.

Павло КЛЮЧНИК.  

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

13
13