Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Ні пройти, ні проїхати
Ні пройти, ні проїхати
Вісті Роменщини
Вівторок, 02 березня 2010, 09:56      Ромни, Сумська область

Цьогорічна зима нагадала про себе повною мірою. Снігові замети на внутрішньорайонних шляхах сягали часом півтора метра. Такі "бархани" хіба що перелетіти можна. Більшість населених пунктів залишилися без продовольства, пошти. Не в змозі подолати такі перешкоди на проїжджих частинах і пожежна техніка, і швидка медична допомога.

 

Щоб вийти з даної ситуації, в райдержадміністрації був створений оперативний штаб. Його голова, очільник рай­держ­адміністрації Петро Кривогуз, щодня проводив засідання, на яких підбивалися під­сумки роботи аварійних дорожніх бригад стосовно розчищення снігу та "визволення" віддалених сіл. Велику роботу в цьому плані виконали праців­ники філії "Роменський райавтодор" (І.О. Туник), ФГ "Урожай" (М.І. Шевченко), ДГ "Агрофірма "Надія" (П.О. Черненко), СЗАТ ім. Тельмана (М.М. Яременко), СЗАТ ім. Щорса (О.В. Іващенко), приватний підприємець П.В. Яровенков.

 

Зрозуміло, що не обійшлося й без допомоги військовиків 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України (С.В. Біляєв). Інженерна техніка на базі танка Т-72 розчистила від снігових заметів дороги до сіл Ненадіївка, Салогубівка, Гришине, Королівщина, Артюхівка, Лесківщина. Під час цієї операції відзначилися фахівці служби цивільного захисту О.М. Пташок, В.В. Петренко, В.А. Яковенко.

 

І все ж заспокоюватися передчасно. Попереду льодохід, повінь…

 

Володимир КУРІПКО, 

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святковий концерт
Святковий концерт