Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Ціна необережності – життя
Ціна необережності – життя
Вісті Роменщини
Вівторок, 02 березня 2010, 09:51      Ромни, Сумська область

У нинішньому році Роменським ра­йонним відділом головного управління МНС України в Сумській області зареєстровано 16 пожеж. У вогні загинули 2 особи. Занепокоєння викликає той факт, що найбільше загорянь трапилося у житловому секторі.

 

Так, 17.02.2010 р. о 16 год. 32 хв. виникла пожежа в квартирі житлового будинку  гр. А., що в м. Ромни на вул. Горького. Вогнем пошкоджено коридор квартири. Причина - необережність під час паління гр. А. Під час пожежі він отримав опіки, несумісні з життям.

 

13 лютого о 12 год. 25 хв. виникла пожежа в літній кухні гр. С., мешканця с. Заруддя. Вогнем знищено будівлю. Під час гасіння пожежі виявлено тіло господаря без ознак життя.  Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі опалення.

 

Ці трагічні випадки ще раз підтвер­джують відому істину: не можна нехтувати правилами пожежної безпеки, самовпевнено вважати, що зі мною цього не станеться і мене пожежа не торкнеться. Це хибні думки. Вогонь не питає дозволу, аби зробити свою чорну справу.

 

Щоб запобігти пожежі, просимо вас: не залишайте дітей, особливо малолітніх, без догляду, не використовуйте для розпалення пічок легкозаймисті речовини, не експлуатуйте печі, що мають тріщини, не залишайте без нагляду ввімкненні в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, радіоприймачі, вимикайте електро­прилади перед виходом з дому, не використовуйте саморобні електрообігрівачі, не перевантажуйте електромережу.

 

Знання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути загорання, а знання першочергових дій у разі виникнення пожежі збереже життя та здоров'я.

 

Ще раз наголошуємо: під час пожеж внаслідок куріння в нетверезому стані гине найбільша кількість людей!

 

Людина - єдина істота, наділена розумом, і, водночас, єдина істота, яка свідомо наражає себе на небезпеку, не замислю­ючись про можливі навіть смертельні наслідки.

 

Державний пожежний нагляд

Роменського районного відділу

ГУ МНС України в Сумській області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг