Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Астропрогноз
Вісті Роменщини
Вівторок, 02 березня 2010, 09:46      Ромни, Сумська область

1-7 березня

ОВЕН (21.03-20.04)

Після цього тижня ви або відчуєте, що означає смак перемоги, або вам доведеться деякий час витратити на виправлення прорахунків і помилок. Щоб звести до мінімуму ризик втрат, не приймайте швидких рішень. Але головне - не наполягайте на своїй думці в кабінеті начальства або в суперечці зі своєю другою половиною. З четверга ваш запал дещо зменшиться, зате вдасться отримати від життя задоволення.

Сприятливі дні: 2, 7; несприятливі: 5.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Цей тиждень готує для вас чимало сюрпризів. Приготуйтеся зробити несподівані відкриття, почути відверті вислови або одержати пропозиції. Головне - залишити позаду нерішучість і спробувати вийти на новий рівень. Відважуйтеся на зміни в особистому житті, давайте початок новим темам і проектам, експериментуйте.

Сприятливі дні: 4, 6; несприятливі: 7.

 

БЛИЗНЯТА (22.05-21.06)

Весь тиждень відчуватиметься непереборне бажання діяти. Але якраз ініціатива може погубити деякі ваші плани. Краще перечекати і зосередитися на тих проектах, від яких віддача очікується в майбутньому. Менше думайте про себе, більше - про оточуючих.

Сприятливі дні: 7; несприятливі: 6.

 

РАК (22.06-22.07).

Стримуйтеся, якщо відчуваєте, що оточуючі підбурюють вас до з'ясування відносин. Незначної причини буде достатньо, щоб вирвалися назовні образи, що накопичилися, або роздратування. Але результати словесних баталій не обов'язково будуть деструктивними - відвертість допоможе вирішити деякі питання.

Сприятливі дні: 2, 5; несприятливі: 3.

 

ЛЕВ (23.07-23.08).

Намагайтеся правильно розставити пріоритети. У першу половину тижня ви відчуватимете, що маєте право втручатися в хід подій і із задоволенням проявіть лідерські якості в складних ситуаціях. Друга половина тижня поставить серйозніші питання, вирішення яких може істотно змінити ваш соціальний статус.

Сприятливі дні: 1, 3; несприятливі: 4.

 

ДIВА (24.08-23.09)

Найголовніше на цьому тижні - не відволікатися на дрібниці, не приймати швидких рішень і контролювати емоції. Тоді, незважаючи на труднощі, вам вдасться не тільки уникнути неприємностей, але й придбати нових друзів у боротьбі за відстоювання інтересів справи.

Сприятливі дні: 6; несприятливі: немає.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

На роботі на вас чекають новини, які примусять змінити плани. Цілком вірогідний вибір нових орієнтирів або перестановки в колективі. Або доведеться зайнятися виправленням помилок, допущених раніше, що не викличе у вас великого ентузіазму.

Сприятливі дні: 2, 5; несприятливі: 7.

 

СКОРПIОН (24.10-22.11)

Після невеликого передиху ви знову на передовій. Цінні поради і допомога можуть прийти здалеку. Ви можете відчути, що вам не вистачає знань, щоб просунути якийсь зі своїх проектів. У коханні чекайте несподіваних змін.

Сприятливі дні: 1, 4; несприятливі: 7.

 

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Як і раніше, ставте сімейні цінності й благополуччя на перше місце. Відрядження або можливість підвищити кваліфікацію теж можуть розширити ваші перспективи в майбутньому. Тиждень має бути активним і краще не розпорошуватися на дрібницях.

Сприятливі дні: 6, 7; несприятливі: 2.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01).

Спробуйте щиро виражати свої емоції у відносинах з колегами і близькими. Але не нав'язуйте свою точку зору і не квапте інших бути такими ж відвертими. Можливо, для вас прийшов час перевернути нову сторінку в своєму житті. Природна стриманість допоможе відчути ту грань, яку краще не переходити, але зміна стилю або напряму діяльності може відкрити перед вами абсолютно нові перспективи.

Сприятливі дні: 5, 7; несприятливі: 1.

 

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02)

Розслабтеся і довіртеся інтуїції. Вам потрібно багато чому здивуватися, але події цього тижня приведуть до завершення деяких  тем, які довгий час не давали вам спокою. Тепер ви одержите чіткі відповіді на свої запитання і зробите вибір на свій розсуд. Ваші бажання і цілі зараз цілком у владі настрою.

Сприятливі дні: 5; несприятливі: 6.

 

РИБИ (20.02-20.03)

Зараз ви тримаєте в руках нитки своєї долі. Любов і добробут, участь у справах сім'ї і нові напрями діяльності - все це може одержати розвиток. Але ви повинні бути обережними у просуванні своїх намірів, оскільки діяти доведеться в напруженій атмосфері. Нікого не критикуйте, не вимагайте і не поспішайте.

Сприятливі дні: 5, 6; несприятливі: 2.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм