Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини У двобої зі стихією
У двобої зі стихією
Вісті Роменщини
П'ятниця, 26 лютого 2010, 10:52      Ромни, Сумська область

Такої зими, як у цьому році, вже не пам'ятають не лише молоді, а й люди старшого віку. Морози, відлиги, хуртовини, хурделиці ніби випробовували людей на стійкість та готовність протистояти стихії. Разом із комунальними службами у двобій з надзвичайними ситуаціями, що траплялися одна за одною, вступили рятувальники 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування.

 

Так, 11 лютого рятувальники за допомогою спеціальної машини УМП-350/131 ліквідували наслідки надзвичайної ситуації у Гребениківській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті Тростянецького району. Аварія виникла у результаті замерзання води за низької температури у водонапірній башті висотою 25 метрів. На даний час водопостачання та опалення школи відновлено, діти повернулися до звичного режиму занять.

 

Три доби поспіль працювали фахівці центру на розчищенні автодоріг у Білопільському районі. Сполучення там було повністю паралізоване. Діти не могли потрапити до школи, люди залишилися без найнеобхіднішого - медичного забезпечення, продуктів харчування тощо. Товщина снігу подекуди сягала 1,5-2 метрів. За допомогою спеціальної інженерної техніки БАТ-2 рятувальники розчистили десятки кілометрів автошляхів до населених пунктів Тучне, Олександрівка, Супрунівка, Лідино, Бахша, Мошари, Верхосулка, Жовтневе.

 

У центральній частині Ромен від неймовірної кількості снігу обвалився дах одноповерхового будинку на декілька сі­мей загальною площею близько 100 квадратних метрів. Постраждалих, на щастя, не було. До відновлюваних робіт долучилися рятувальники 2-го СРЦШР, чергове відділення Ро­менського райвідділу ГУ МНС у Сумській області та ко­мунальні служби.

 

Валерій ШОКУТЬКО, 

помічник начальника

2 СРЦШР МНС.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop64
konotop64