Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини У кайданах згубної пристрасті
У кайданах згубної пристрасті
Вісті Роменщини
П'ятниця, 26 лютого 2010, 10:39      Ромни, Сумська область

Найчастіше крадія штовхає на злочин бажання поживитися за чужий рахунок. Психологія давно виокремила й "професійну" хворобу потенційного злодія - клептоманію. Ще одна, набагато небезпечніша хвороба - наркоманія - додала до згубної колоди криміналу свої козирі.

 

Роменські правоохоронці затримали раніше судимого наркомана 1984 р.н. Молодий чоловік відбував покарання "за профілем" кілька років тому. Цього разу його затримали за підозрою у крадіжці. Мешканець міста Ромни повідомив про те, що невідомий зловмисник, зламавши вхідні двері, проник у його будинок, звідки викрав болгарку (300 грн.). Характер злочину (забрали лише один, але дорогий предмет) допоміг оперативникам.

 

Не стало винятком те, що затриманий відразу в усьому зізнався. Як правило, наркомани зі стажем - це люди зі слабкою психікою й, на жаль, їх не цікавить навіть власна доля. Вони самі на собі ставлять хрест. У даному випадку пристрасть, напевно, виникла ще змалку - батько затриманого теж відбуває покарання за смертельну звичку.

 

Зізнавшись в одному, хлопець не вагаючись розповів і про інші кримінальні "епізоди". Гроші йому потрібні були для того, щоб роздобути дозу. Діставав їх у кафе на вул. Соборній - зламав ломом двері, виніс плазмовий телевізор, у ларьку на вул. Горького - вибивши цеглиною скло, викрав болгарку і дриль, у будинку на вул. Маяковського розбив молотком скло, виніс з квартири телевізор і DVD-програвач, на базарі викрав з автомобіля два мобільні телефони. На даний час він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання й продовжує давати показання... у періоди між "ломками".

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського МВ ГУ МВС України

в Сумській області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009