Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини До відома керівників
До відома керівників
Вісті Роменщини
Вівторок, 09 лютого 2010, 08:41      Ромни, Сумська область

Відповідно до вимог ст. ст. 19, 20 Закону "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" підприємствам, установам, організаціям, фізичним особам, які використовують найману працю, встановлюється норматив робочих місць для праце­влаштування інвалідів у розмірі чотирьох відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.

 

Підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства громадських організацій інвалідів, фізичні особи, які використовують найману працю, самостійно розраховують кількість робочих місць для працевлаштування інвалідів відповідно до нормативу і забезпечують працевлаштування інвалідів. При розрахунках кількість робочих місць округлюється до цілого значення.

 

Підприємства, установи, організації повинні пройти реєстрацію у Сумському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів та подати звіти по формі 10-ПІ (річна) "Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів у 2009 році".

 

Керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств громадських організацій інвалідів, фізичні особи, які використовують найману працю, у разі незабезпечення виконання нормативів робочих місць для працевлаштування інвалідів, неподання до Фонду соціального захисту інвалідів звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів несуть відповідальність у встановленому законом порядку.

 

Вікторія ГУБКА, 

головний спеціаліст УПСЗН

міськвиконкому.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел