Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Подружжя обікрало ферму
Подружжя обікрало ферму
Вісті Роменщини
Вівторок, 09 лютого 2010, 08:35      Ромни, Сумська область

Наймитування в Україні набуло дещо нових обрисів порівняно з шевченківськими творами. Якщо на заробітки нині вирушають, щоб прогодувати родину, то в наймити найчастіше подаються для того, щоб заробити на щоденне пияцтво.

 

Однак таких людей шкода, й тому подекуди їм нескладно знайти відповідну роботу, адже до побутових і робочих умов вони невибагливі. Не побоялася таких робітників з сусіднього району і місцева фермерка. Крім того, вони виявилися подружжям, отже, думала, хоч якісь моральні цінності бережуть. Та саме в цьому роботодавець помилилася.

 

Працівники оселилися безпосередньо на фермі, де доглядали овечу отару й свиней, а також тримали власне хазяйство вже протягом п'яти років. Власниця, приютивши й давши роботу бездомним, не зважала на те, як вони проводять вільний час. А варто було б...

 

З часом фермерка помітила, що з території потроху зникає металобрухт, але й на це спочатку не звертала уваги. Проте нещодавно обсяги крадіжок стало важко не помічати. Вона звернулася до дільничного інспектора міліції В.П. Зайця. Правоохоронець обрав класичну тактику розслідування - розпочав з опитування мешканців. Відвертість же наймитів його дещо здивувала.

 

Чоловік з дружиною не криючись розповіли, звідки й скільки винесли металу, кому здавали. Показали навіть нову зібрану на продаж купу. Заїжджий "шабай" вже по­стійно буває тут, залюбки скуповуючи крадений "чормет" за зниженою ціною. Совість його не мучить, як і наймитів. Для них це звичний спосіб життя, спотвореного нищів­ною силою згубних спокус.

 

Матеріали по справі передано слідству.

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського

МВ ГУМВС України

в Сумській області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм