Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини ПОСИПАЛА І «ПОПАЛА»
ПОСИПАЛА І «ПОПАЛА»
Вісті Роменщини
П'ятниця, 05 лютого 2010, 08:47      Ромни, Сумська область

Нарікання на роботу громадського транспорту першого лютого можна було спрямувати тільки на адресу "небесної канцелярії". Рясний дощ щедро змочив покриті ожеледдю дороги. Тому водіїв автобусів, які наважилися прямувати до приміських сіл, можна сміливо називати асами.

 

На центральні магістралі міста, вчасно очищені від снігу, негода майже не вплинула. Намок практично сухий асфальт. Проте добиратися з околиць було набагато важче. Такий стан справ став ключовим питанням оперативної наради у міськвиконкомі. Про запобіжні заходи інформували начальник Роменського відділення ДАІ А.М. Щербина, начальник головного управління міського господарства М.Г. Кочерга. Так, було обмежено рух автобусів за маршрутами №№ 3, 8, 6, 12, а також у напрямку Плавинища, перекрито рух у Конотопському напрямку. Роботи ускладнювало те, що протиковзку суміш змивали опади.

 

Внаслідок надзвичайних метеорологічних умов на трасі Ромни-Суми автомобіль «DAF» зі­ткнувся з вантажівкою, яка посипала проїжджу частину. Одна людина загинула, дві травмовані.

 

За прогнозами, опади змінять морози, тому міський голова П.І. Помаран зобов'язав ужити всіх заходів для попередження вуличного травматизму, який зріс за останні кілька днів. Павло Іванович також доручив негайно ви­значити й убезпечити місця, де ризик отримання ушкоджень найвищий.

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня