Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Несмачна горілка
Несмачна горілка
Вісті Роменщини
П'ятниця, 05 лютого 2010, 08:10      Ромни, Сумська область

На жаль, з подорожчанням спиртного зловживати ним хронічні алкоголіки не перестали. Крім того, горілка притупляє навіть негативні риси характеру, наприклад скупість, і щиросердний п'яничка, незважаючи на вартість "зеленого змія", із задоволенням частує навіть незнайомих випивох.

 

Такі дії та ще й у стані афекту підвищують ризик скоєння злочинів різної тяжкості. Цей факт черговий раз підтвердили "пригоди" роменця 1991 р.н., щойно звільненого умовно-достроково з місць позбавлення волі.

 

Друга судимість (два роки) за вчинення крадіжок так нічому його й не навчила. Вже через місяць перебування на свободі добре напідпитку близько 21.00 год. він запропонував випити знайомим бомжам. Самогонку придбали неподалік і продегустували біля міської ялинки. Присмак оковитої чомусь здався не таким, як завжди. "Щось підмішано", - вирішили вони й близько 23.00. год. повернулися на "точку", щоб з'ясувати стосунки з самогонницею. Та вдома нікого не за­стали. Полаятися не було з ким, але згубна звичка вимагала виплеснути енергію хмільного чаду. Вирішили помститися іншим способом, а заодно й поживитися чужим добром. П'яні товариші розбили шибку, залізли в домівку, ввімкнули світло, шукаючи цінне. За­брали мобільний телефон і горілку, телевізор просто не про­ліз у вікно. З місця, де допивали вогненну воду, розійшлися тільки під ранок.

 

Злочинців видали банальні відбитки пальців. Проте потерпіла заявила і про викрадені 2700 грн., про які роменець нібито "забув", а можливо, його ошукав співучасник злочину. Рецидивіста арештували, йому загрожує від 3 до 6 років по­збавлення волі.

 

З порочного кола нелегко вибратися. Крім того, найчастіше жертва злочину належить до оточення злочинця. Тому варто дуже ретельно обирати і сферу діяльності, особливо в даному випадку, і партнерів з клієнтами,.. а також товаришів по чарці.

 

Під час слідства з'ясувалися обставини ще одного злочину, скоєного затриманим за такий короткий проміжок часу. Під­робляючи розповсюдженням агітаційних матеріалів, злодій познайомився з підігрітим алкоголем небайдужим до полі­тичних питань мешканцем ра­йону. Обмін думками продовжили за чаркою. Щирий зна­йомий захмелів ще більше, задрімав, упустив гаманець. Цим скористався злочинець. Грошей у довірливого чоловіка залишилося небагато, та вкрадене доповнив мобільник, без труда добутий з розкритої кишені.

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського МВ ГУМВС України в Сумській області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009