Спорт
Вісті Роменщини
Середа, 03 лютого 2010, 10:45      Ромни, Сумська область

Новорічно-Різдвяні змагання

Вже стало традицією на зимових канікулах проводити спортивні змагання серед вихованців ДЮСШ. Цього року учні змагалися з легкої атлетики, міні-футболу, гімнастики, шахів та дзюдо.

Серед дзюдоїстів у турнірі із загальної фізпідготовки перше місце виборов Дмитро Цюх, друге - Євген Яременко, третє - Роман Таценко. Кращими з легкоатлетичного багатоборства стали Олена Галак, Юлія Ворона, Альона Павлюченко. Найсильніші шахісти - Андрій Лаврик, Олександр Салівон, Даніїл Данилюк.

У змаганнях зі спортивної гімнастики за програмою майстра спорту перше місце зайняла Марина Фуртат, кандидата у майстри спорту - Ліза Демченко, друге - Альона Ковтун. За програмами першого розряду перемогла Іра Каплун, другого - Таня Зінченко, третього - Настя Пономаренко, першого юнацького - Настя Хомяк.

З міні-футболу змагалися команди юних футболістів 2000-2001, 1997-1998 р.н. Призи (м'яч і два комплекти форми) підготували спонсори змагань з Роменського міського осередку громадської організації "Фронт змін" (голова В.Ю. Книга).

Також усі переможці та призери нагороджені грамотами відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому.

Теніс

У спортивному залі міськ­відділу міліції пройшли змагання з настільного тенісу, у яких взяли участь 25 юних і дорослих роменців.

Переможцями стали В. Татарніков, М. Гаврась, Є. Дмитренко. Успішно виступила учениця ЗОШ № 11 Дар'я Дмитренко, яка, змагаючись з дорослими, зайняла п'яте місце.

Громадська організація "Динамо" (голова С.А. Усик) нагородила переможців і призерів цінними подарунками.

Бокс

130 боксерів із Сумської, Харківської областей, а також м. Курськ (Росія) зустрілися на сумському рингу під час відкритого чемпіонату регіону.

Наше місто представляли спортсмени клубу "Юність" Роменського коледжу СНАУ Дмитро Скиба (81 кг) й учень СЗОШ № 1 Денис Рябчун (67 кг). У запеклих боях хлопці вибороли срібні нагороди.

Вітаємо призерів та їх тренера Богдана Дмитренка з вдалим виступом. Дякуємо за фінансову підтримку президенту спортклубу "Ромен" С.І. Карпенку.

Ірина ГОНЧАРОВА,

головний спеціаліст відділу

з питань ФК і спорту міськвиконкому.

Легка атлетика

На першості Сумської області з легкої атлетики вдало виступили учні Роменської ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому (тренери Микола та Валентина Савицькі).

Поздоровляємо чемпіонів та призерів змагань: Євгена Мовчана (перше місце на дистан­ціях 400 м, 800 м), Альону Кір'ян (друге, 400 м, 800 м), Дмитра Бугрима (третє, 1500 м, 800 м), Максима Громенка (третє, 400 м), Олену Шеян (третє, 800 м). В естафеті 4/200 роменська команда стала срібним призером чемпіонату.