Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Водохреще омиває тіло й душу
Водохреще омиває тіло й душу
Вісті Роменщини
Четвер, 28 січня 2010, 15:51      Ромни, Сумська область

Незважаючи на те, що зима порадувала справжніми хрещенськими морозами, пірнути за давньою традицією у крижану освячену воду наважилося немало людей. А відвідати святкові богослужіння на морозі, що проходять на свято Хрещення Господнього поблизу водойм, прагнув кожен християнин.

 

Православне свя­то Водохреще в Україні вже набуло ознак державного. Не випадково деякі державні мужі прагнуть обов'язково зануритися в крижану купель цього дня. Міський голова Павло Помаран не зрадив традиціям, омившись у льодяній йорданській воді на ставку поблизу ЗАТ "СБК". Його приклад наслідувало чимало роменців.

 

Обряд про­вів благочинний церков Роменського району УПЦ КП  Ігор Мурий. Працівники за­воду, започаткувавши таку традицію, з року в рік намагаються її підтримувати, й тому відповідно обладнують місце купелі.

 

На Сулі освятили воду настоятелі Всіх­святської та Вознесенської церков Дмитро Долгий та Іван Кавчак. Надали допомогу в організації дійства та організували чергування водолазів на випадок виникнення надзвичайної ситуації фахівці 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС.

 

До води під товстим шаром льоду на Богоявлення (свято називають і так), безперечно, дісталися в багатьох ку­точ­ках краю, підтримуючи та свято шануючи віру пращурів.

 

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Алея героїв
Алея героїв