Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини «Пиво» з-під крана
«Пиво» з-під крана
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 січня 2010, 13:25      Ромни, Сумська область

Вже кілька років поспіль у Ромнах залишається актуальним будівництво станції знезалізнення води, колір якої через високий вміст заліза інколи дійсно нагадує улюблений напій футбольних фанатів. Повернулися до цієї теми на черговій апаратній нараді, яку провів міський голова Павло Помаран.

 

Начальник головного управ­ління міського господарства Михайло Кочерга, головний лікар райСЕС Микола Бойко інформували про реалізацію міської програми "Питна вода України", розрахованої на 2006-2010 роки. Їх доповнили керівники комунальних підприємств. Виявилося, що знезалізнення - не єдина проб­лема водопостачання, хоча влітку закінчується термін тимчасового санітарного дозволу на подачу "металевої" води (планувалося до цього часу запустити станцію). Більшу загрозу становить хлорування, внаслідок якого у воді утворюються небезпечні для здоров'я сполуки. Для знезараження можна використовувати безпечніші, проте дорожчі методи. Оновити потрібно й інше обладнання та мережі водопостачання, а також, нарешті, прийняти в експлуатацію нові водогони, що діють без відповідних дозволів.  Крім того, міський голова зауважив, що найближчим часом установлення лічильників води стане обов'язковим.

 

Незважаючи на недоліки, завдяки програмі освоєно 3 млн. грн. Натомість Павло Помаран дорікнув комунальникам, що її досконало не аналізували й не коригували протягом цих років і доручив підготувати чіткі пропозиції до наступної апаратної наради. "Це невідкладне питання", - наголосив він.

Під час засідання також розглянуто питання соціального захисту бездомних громадян, встановлення меж міста та ін., стосовно яких ситуацію визнано стабільною та контрольованою.

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг