Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Епідемію стримали, автошляхи розчистили
Епідемію стримали, автошляхи розчистили
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 січня 2010, 13:24      Ромни, Сумська область

"Завдяки своєчасній реакції влади вдалося запобігти поширенню епідемії грипу в навчальних закладах області", - зазначив заступник голови облдерж­адміністрації Олег Медуниця. За його словами, в області працюють всі дошкільні навчальні заклади, вищі навчальні заклади, професійно-технічні училища. Були закриті на карантин лише деякі навчальні заклади І-ІІІ ступенів. Так, у зв'язку із підвищенням рівня захворюваності учнів було призупинено навчання в загальноосвітніх школах Сум, деяких школах Конотопа, Ромен, Шостки, Білопільського, Липоводолинського, Недригайлівського, Сумського районів.

 

Дорожники області забезпечили проїзд усіх видів транспорту в складних погодних умовах. За рахунок ентузіазму працівників дорожньої галузі вдалося в період першої хвилі снігопадів з 10 по 13 грудня та другої хвилі з 18 по 21 грудня утримати ста­більну ситуацію, зазначив начальник служби автомобільних доріг області Анатолій Вербовик. На Сумщині був забезпечений проїзд усіх видів транспорту основними напрямками доріг загального користування.

 

На 5 січня всі основні дороги області розчищено. Насамперед було прибрано складні ділянки, підйоми та спуски, головні магістралі, якими рухається громадський транспорт.

 

За словами начальника служби автомобільних доріг у Сумській області Анатолія Вербовика, для боротьби з негодою було задіяно 272 одиниці спеці­альної техніки та близько 700 працівників комунальних служб. Незважаючи на святкові дні, люди працювали цілодобово.

 

Як повідомив начальник служби, ще за минулий рік держава винна шляховикам області 27 млн. грн., з яких 7 мільйонів - на експлуатацію та утримання доріг взимку. Однак, незважаючи на проблеми з фінансуванням та нестачу паливно-мастильних матеріалів, на Сумщині порівняно з іншими регіонами України вдалося своєчасно ліквідувати наслідки снігопаду. Тож ніде по області рух не припинявся і всі дороги мали проїзд.

 

За матеріалами

прес-служби ОДА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009