Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Роздуми чемпіона
Роздуми чемпіона
Вісті Роменщини
Понеділок, 11 січня 2010, 20:44      Ромни, Сумська область

Людину в суспільстві оцінюють за тим позитивним, що вона приносить громаді. Своє життя я присвятив захисту спортивної честі рідної країни: спочатку славетного Радянського Союзу, а пізніше - України.

 

На сторінках "Вістей Роменщини" в своїх  численних інтерв'ю щиро говорив: коли в далекому 1981 році приїхав  у це місто, відразу відчув його особливу енергетичну ауру, яка заряджала  на перемоги. І зрозумів, що зумію  підкорити всі спортивні вершини.

 

Тренування, змагання - це було моєю професією. Всі  ці роки я був не один. Мені допомагали керівники взуттєвої фабрики, ВПУ  № 14, ФК

"Електрон" та інші.

 

Живучи  в цьому маленькому містечку, здобув звання майстра спорту міжнародного класу, виграв Кубок СРСР з метання  списа і став чемпіоном найбільшої держави. Шість років був членом збірної СРСР і захищав честь  країни рад разом із колегами з Ленінграда, Москви, Києва та інших міст.

 

З 1986 по 2009 рік був рекордсменом України  у найдревнішому виді спорту - метанні  списа. 18 разів ставав чемпіоном  і призером чемпіонатів України, підкреслюю, в абсолютній першості. У 42 роки останній раз виграв чемпіонат  України. Нині є багаторазовим чемпіоном  світу, Європи, Олімпійських ігор серед  ветеранів. Неодноразово встановлював світові рекорди у віковій  групі 45 та 50 років. Тож дуже приємно  читати про свої здобутки в різних часописах, знати, що є прикладом  для підростаючих поколінь спортсменів. Значить, мені вдалося залишити яскравий слід в історії спорту Ромен.

 

Не вважаю себе героєм чи улюбленцем долі, але  я - щаслива людина, у якої вдалося  життя. Щасливий, бо жив  і тренувався на священній роменській землі. Саме тут я познайомився з депутатом  Верховної Ради В.Р. Марченком. Тут  я вступив у Прогресивну Соціалістичну Партію України, лідером якої є геніальний учений, політик, людина з надзвичайною силою духу - Наталія Вітренко. Саме їй, беззаперечному лідеру нації, я присвячував свої перемоги в спорті.

 

Захищати  країну, в якій народився і жив, від розрухи і сваволі - моє  головне кредо. Саме тому в 1997 р. вступив  у ПСПУ. Нині здаються смішними і  не вартими уваги події 2005 р., коли мене відкликали зі складу депутатів  міської ради за виступ на з'їзді депутатів  усіх рівнів у м. Сєверодонецьку. Мої слова на тому зібранні, до речі, виявилися пророчими.

 

Саме роменська  земля захистила мене під час  акції при спробі захоплення Свято-Духівського храму, коли я дивом залишився живим, дала сили провести акцію під час приїзду в місто Юрія Луценка, боротися проти героїзації посібників фашизму, демонтажу пам'ятника, перейменування вулиць… Вона і зараз дає наснагу жити, коли через сумнівну, на моє тверде переконання, експертизу понад рік знаходжуся на підписці про невиїзд. Через це я пропустив чемпіонат світу в Філадельфії та Олімпійські ігри в Австралії, будучи фаворитом цих змагань. Гірко на душі, але вірю, що правда рано чи пізно восторжествує і фальсифікатори-корупціонери будуть покарані. На жаль, медалі 2009 р. мені це не поверне.

 

25 років  розводжу голубів, збираючи унікальну  колекцію птахів з Америки,  Австралії, Африки… Сьогодні судом заборонено мені це робити. Я з таким рішенням не згоден, бо голуби для мене не лише символ миру, а й символ вірності землі, на якій народився.

 

Я повен  сил та енергії, маю величезний досвід виступів на змаганнях найвищих рівнів. І хочу передати знання та вміння юним роменцям. На жаль, мені не дають можливості це зробити. Проте я оптиміст, не тримаю зла ні на кого, вірю, що ситуація зміниться, прийде нова влада і я  зможу себе проявити не лише в спорті, а й в інших сферах життя. А  сьогодні на сторінках ще раз вклоняюся  землі, що дала мені можливість реалізуватися  себе в спорті.

 

Сергій  ГАВРАСЬ. 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

20
20