Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини На гачку в шахрая
На гачку в шахрая
Вісті Роменщини
Середа, 06 січня 2010, 14:38      Ромни, Сумська область

Наскільки безмежними можуть бути українська щирість, а також українське нахабство, розповідається в багатьох анекдотах. Один із них трапився і з учнями Роменського ВПУ.

 

Підприємливий студент 1991 р. н. попрохав у свого добродушного та співчутливого знайомого 1987 р. н. позичити грошей. Їх у приятеля не виявилося. Тоді юний шахрай "порадив" йому закласти свій ноутбук. Грошей (695 грн.), отриманих в ломбарді, вистачило ошуканцю, щоб добре погуляти в Сумах. Потім на позичені 750 грн. він таки викупив портативний комп'ютер. Але не повернув його власнику, лише пообіцяв це зробити, якщо той позичить ще 800 грн. А поки довірлива жертва діставала кошти, ще й виставив ноутбук на продаж в одному з міських магазинів за 2 тис. грн. Отримавши гроші, шахрай погасив свій борг у 750 грн., навіть не збираючись повертати цінну річ власнику.

 

Але це ще не кінець. Через місяць плутяга, зустрівшись зі старим ошуканим знайомим, дізнався, що той загубив мо­більний телефон вартістю 1400 грн. "Окрилений" кримінальним успіхом і не збираючись допомагати товаришу в біді, він "пообіцяв", що знайде пропажу... за винагороду в 1000 грн. Хлопець знову попався, й особистий рахунок злочинця поповнився додатковою шахрайською наживою.

 

Тільки після цього ошуканий студент подав заяву в мі­ліцію про зниклий ноутбук. подробиці щодо перепозичання та сумнівних "послуг" ви­пливли тільки під час слідства. Тут уже не до жартів - ст. 190 ч. 2 КК (повторне шахрайство). Для молодого злочинця це вже буде не перша судимість тільки за 2009 рік.

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського МВ ГУМВС України в Сумській області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виконком
Виконком