Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Школярі поспілкувалися з мером
Школярі поспілкувалися з мером
Вісті Роменщини
П'ятниця, 11 грудня 2009, 15:14      Ромни, Сумська область

Вже традиційними стали зустрічі міського голови П.І. Помарана з учнями ЗОШ № 7. Питань для відвертої розмови з представником влади нині досить. Нещодавно завершилося обговорення проекту закону про внесення змін до Конституції України, запропонованого Президентом України Віктором Ющенком.

 

У своєму виступі Павло Іванович зупинився на проблемах сьогодення Ромен, охарактеризував роботу депутатського корпусу міської ради. Він наголосив, що зараз у молоді більше можливостей для самореалізації, а такі зустрічі мають допомогти уникнути помилок старших.

 

Запитання учнів вилилися у велику розмову. Школярі обговорили з міським головою перспективи активної позиції молоді в суспільстві. Одинадцятикласники цікавилися проб­лемою працевлаштування, актуальними спеціальностями на ринку праці, а також чи зможуть випускники вузів реалізувати свої знання в рідному місті.

 

Під час бесіди старшо­клас­ники побували в ролі еконо­міс­тів. Дізналися про наповнення й використання міського бюджету, як вирішується в Ромнах питання економії енергоносіїв. Цікавилися ходом робіт з очищення річки Сули.

 

- Обов'язок кожного учня - добре навчатися, гордитися своєю державою, містом, вулицею, сім'єю, - мовив напри­кінці зустрічі Павло Помаран. - Якщо пам'ятати цю просту істину, легше знайти себе в сус­пільстві.

 

Світлана ФЕДЬКО, 

директор школи.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8