Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини ЧОМУ МИ ВІДДАМО СВІЙ ГОЛОС ЗА ТИМОШЕНКО І НЕ БУДЕМО ГОЛОСУВАТИ ЗА ЯНУКОВИЧА
ЧОМУ МИ ВІДДАМО СВІЙ ГОЛОС ЗА ТИМОШЕНКО І НЕ БУДЕМО ГОЛОСУВАТИ ЗА ЯНУКОВИЧА
Вісті Роменщини
П'ятниця, 11 грудня 2009, 15:10      Ромни, Сумська область

Прочитавши в газеті "Вісті Роменщини" № 88 від 21 листопада ц. р. статтю "Чому я буду голосувати за Віктора Януковича" за підписом пенсіонера Якова Зубана, у нас, ініціативної групи с. Бобрик, склалася протилежна думка, яку ми вважаємо за потрібне висловити.

 

Вкотре Україна стоїть перед серйозним політичним вибором - президентським. Кандидатів на найважливіший пост у країні чимало. І від вибору громадян залежить, як житиме країна наступні п'ять років, якою буде полі­тична ситуація, як вирішуватимуться соціальні питання та яким буде життя взагалі.

 

За вісімнадцять років незалежності нашої юної держави народ України бачив кілька президентів, кільканадцять складів урядів та скликань Верховної Ради. Були вони різних політичних уподобань, різного вікового та гендерного складу. Тож порівнювати є що. І на рівні держави, і на рівні області та району…

 

За часів керівництва Кабміном Віктора Януковича головою Сумської ОДА було призначено Володимира Щербаня. "Губернатор", у свою чергу, головами райдержадміністрацій призначав донецьких земляків. Керувати Роменським районом випало людям, які не мали для цього фахової освіти, досвіду роботи та не володіли державною мовою, як того вимагає законодавство України. Раніше ці новоспечені керівники працювали на інших посадах, наприклад, бригадирами - їм доручали керувати овочевими бригадами. А працювати очільником району, розв'язувати глобальні ситуації, що зачіпають десятки тисяч людей, - це зовсім інша справа. Отож новопризначені "керівники" почали вирішувати питання по-своєму, як уміли. Слід зазначити, що за державний кошт їм було при­дбано житло. А після завершення каденції нерухомість продали, державні кошти покладено у власну кишеню.

 

На території району в обро­бітку 115 тис. га ріллі. За роки керування біло-блакитних (2000-2005 рр.) не оброблялось 48 тис. га. Поголів'я ВРХ зменшилося на 10000 гол. (у 2000 році було 25250 гол.), дійних корів зменшилося на 5000. Злочинна діяльність "керівників" призвела до зменшення кількості свиней на 4500 голів.

 

Якщо взяти, наприклад, ситуацію із сільськогосподарськими підприємствами на території Перехрестівської сільської ради, то маємо наступне: працювало два господарства.  Перше - ДП "Дослідне господарство "Агрофірма "Надія", яке очолює Петро Черненко, депутат обласної ради (фракція БЮТ) - діє і нині. Друге - "Іскра", керівником якого був член Партії регіонів, занепало.

 

На сьогодні господарство, очолюване Черненком, стабільно працює, даючи роботу майже 300 працівникам, що обробляють 3608 га ріллі у рослинництві, обслуговують 1600 голів ВРХ, 1000 свиней. За 10 місяців поточного року має такі показники: валовий збір зернових культур - 5650 т, урожайність зернових - 33 ц/га. Надій молока від корови - 3550 кг.

 

В "Іскрі" маємо протилежну ситуацію. Майнові паї людей викуплено за мізерні кошти, а землю передано інвестору - фірмі  "Райз".

 

Так на простому прикладі легко порівняти і переконатися, хто працює, а хто говорить, звинувачує, розводить руками і розкрадає країну, а просто кажучи, - обкрадає власний народ.

 

Якщо згадувати час перед президентськими виборами 2004 року, то більшість пам'ятає, як у передвиборній діяльності тодішнього Прем'єр-міністра Януковича було використано адмінресурс. Люди, що на той час працювали держслужбовцями, змушені були виходити на майдани для "підтримки" Віктора Федоровича, працювати у його штабах на місцях. І хоч так звана "підтримка" цього кандидата не була їх особистим вибором, вони працювали у такому режимі, адже не хотіли втрачати робочі місця чи боротися проти системи.

 

Люди чекали, терпіли. Бо українці - то надзвичайно терпляча нація. Але терпець увірвався, коли було оголошено результати другого туру президентських виборів 2004 року. І вибухнув Майдан. Вибухнув людський гнів, непокора і прагнення до свободи.

 

Ми отримали свободу, можемо вільно висловлювати свою думку, мати власні політичні уподобання. Ми не хочемо цього втрачати. Ми не хочемо жити "по понятіях", тому не будемо голосувати за Януковича, який за кілька останніх років все-таки осилив державну мову та спромігся завчити кілька цифр і фактів з життя України. Ми не хочемо, аби наші онуки стали рабами у виконанні чиїхось забаганок.  хочемо, щоб наші діти жили у вільній демократичній державі, мали право вибору - не лише політичного, а вибору взагалі. Ми будемо голосувати за Тимошенко, бо віримо в її силу, в її якості лідера та управлінця. Вона може працювати на благо держави і неодноразово доводила це.

 

Вперше за всю історію незалежної України уряд, очолюваний Тимошенко, розпочав системну роботу з поліпшення соціально-економічного становища села. Ця робота стосується всіх сфер сільського життя. Особливо слід виділити такі напрямки:

 

1. Зміни до Бюджетного кодексу, яким передбачається пе­ре­розподіл фондів державного бюджету з метою забезпечення незалежності сільських і селищних громад. Зокрема, на 2010 рік планується збільшити видатки бюджетів сіл, селищ та міст районного підпорядкування з 6,7 до 11,2 мільярда гривень. Такого фінансування за роки незалеж­ності ще не було.

 

2. Закріплення прав селян на присадибні ділянки. Уряд започаткував нову спрощену систему видачі державних актів на землю і ухвалив низку постанов, відповідно до яких громадяни, звертаючись до місцевої ради (сільської) з метою отримання державного акта на землю, мають надавати всього чотири документи: заяву та сертифікат на володіння земельною ділянкою, копії паспорта та ідентифі­кацій­ного номера.

 

З. Створення обслуговуючих кооперативів, мета діяльності яких - забезпечення ефективного збору, переробки і збереження сільськогосподарської продукції. Перш за все це стосується продукції тваринництва (молока, м'яса) і зернових культур.

 

4. Добудова газогонів, які готові на 70%. Це дозволить уже в цьому році забезпечити газом сотні сіл і мільйони громадян. Добудова вестиметься за рахунок державного бюджету. Виділені кошти для завершення будівни­цт­ва газогону у с. Сміле.

 

5. Будівництво нових, реконструкція і оснащення вже існу­ючих фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАПів), що забезпечить належний рівень медичного обслуговування на селі.

 

6. Надання безвідсоткових кредитів виробникам сільськогосподарської продукції (фермерам) за рахунок коштів стабілі­заційного фонду.

Ці та інші заплановані урядом заходи демонструють його прагнення до комплексного, ціле­спрямованого вирішення проб­лем села.

 

Проте зміна ситуації на краще не завжди сприймається населенням саме як досягнення уряду Ю.В. Тимошенко. Як результат - до цих ініціатив намагаються долучитись наші полі­тичні опоненти і ті, хто до села не має ніякого відношення.

 

Зараз на адресу Кабміну Тимошенко висловлюється багато критики. Бо критика проти неї та її підлеглих - це єдина зброя, що залишилася в опонентів Юлії Володимирівни. Вона не звикла обливати брудом своїх політичних противників. Вона бореться з ними виваженими вчинками на благо держави, своєю турботою про кожного окремо взятого громадянина.

 

Недаремно на прапорі БЮТу червоне серце. Це серце лідера, який один у державі тримає порядок в умовах жахливої економічної кризи та епідемії, а ще й витримує опір численних опозицій та супротивників. Але Юлія Володимирівна не сама у своїй боротьбі. У неї багатотисячна армія прихильників, однодумців, що стрімко зростає. Доказом цього є багатотисячна кількість громадян, які одноголосно підтримали її на майдані 24 жовтня 2009 року. Безумовно, і свої голоси ми віддамо майбутньому Президенту України Юлії Тимошенко.

 

Ініціативна група

села Бобрик.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

43
43