Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Допомогли, щоб товар не залежався…
Допомогли, щоб товар не залежався…
Вісті Роменщини
П'ятниця, 11 грудня 2009, 14:59      Ромни, Сумська область

Діти, які живуть в інтернаті, обділені долею. Але це не дає їм права на злочин. Поза увагою залишається той факт, що одягнуті, нагодовані та обігріті державою безпритульні після інтернатів поповнюють ряди злочинців, наркоманів, п'яниць або закінчують життя самогубством.

 

Недільного вечора чотирьом під­літкам захотілося випити пивця, закусити солоденьким за чужий рахунок. Троє з них живуть та навчаються в Роменській школі-інтернаті, інший - житель с. Вовківці. Прогулюючись вулицями міста, підійшли до магазину на Базарній площі. Хлопці швидко второпали, що тут можна добре поживитися. Вирішили залізти до нього, обережно вийнявши скло. А вже там знайшли де розгулятися, причому на кругленьку суму. Не відмовляли собі ні в чому.

 

 Господиня крамниці майже відразу виявила крадіжку, швидко подзвонила в міліцію. До пошуків взялися співро­бітники відділення кримінальної міліції у справах дітей. Під час оперативно-розшукової роботи працівники Роменського МВ ГУМВС встановили особи горезвісного злочинного квартету підлітків.

 

Вирішується питання про умовне покарання зловмисників. Але що чекає їх попереду? Наслідки безбатьківства не змушують себе чекати, діти стають на злочинну стежку….

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського

МВ ГУМВС  в Сумській області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

034
034