Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Євротехніка – комунальникам
Євротехніка – комунальникам
Вісті Роменщини
Четвер, 10 грудня 2009, 09:16      Ромни, Сумська область

У засіданні сорок другої сесії міської ради п'ятого скликання, яку провів міський голова П.І. Помаран, взяв участь керівник проекту ТАСІS в Україні Бернар Фролішер. Його присутність була пов'язана з прийнятим рішенням про розподіл між комунальними підприємствами міста технічної допомоги Євросоюзу, отриманої за цим проектом.

 

Компактор відходів, екскаватор, самоскид, заправну станцію, два сміттєвози і 120 контейнерів (вартістю 6072584,55 тис. грн.) передали ПП "Еліпс" за умови укладення договорів про оренду комунального майна, розроблених спільно з іноземними партнерами. Орендна ставка ви­значена в розмірі 0,1% з метою зменшення собівартості послуг.

 

Відповідними рішеннями депутати, зокрема, врегулювали питання торгівлі алкоголем, пивом і тютюновими виробами біля закладів освіти, ухвалили порядок оформлення документів на приватизацію жилих приміщень у гуртожитках, затвердили звіт про виконання міського бю­джету за 9 місяців 2009 року. Зміни до нього стосувалися й виділення 50 тис. грн. для ремонту внутрішнього туалету ЗОШ № 3.

 

Розглянуто також земельні та інші питання.

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

29
29