Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Рішення
Вісті Роменщини
Вівторок, 08 грудня 2009, 08:32      Ромни, Сумська область

Про врегулювання  питання  торгівлі пивом, алкогольними

та тютюновими виробами

біля закладів освіти

Рішення сорок другої сесії Роменської міської ради

п’ятого скликання від 27 листопада 2009 року

Відповідно до ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", з метою врегулювання питання обмеження місць продажу пива, алкогольних та тютюнових виробів, враховуючи звернення керівників навчальних закладів, міська рада вирішила:

 

1. Заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних (у тому числі пива) та тютюнових виробів в об'єктах торгівлі малих архітектурних форм, розмі­щених на відстані менше ніж 100 метрів від території навчальних і дошкільних закладів міста.

 

2. Управлінню економіки міськвиконкому (Галунко З.І.):

 

2.1. Рішення сесії опублікувати в міськрайонній газеті "Вісті Роменщини" та на офі­цій­ному сайті виконкому в десятиденний термін з дня його прийняття.

 

2.2. Проінформувати суб'єк­тів підприємницької діяльності, об'єкти  яких розміщені у міс­цях, визначених даним рішенням сесії, що з моменту прийняття рішення здійснення роздрібної торгівлі пивом, алкогольними та тютюновими виробами є пору­шен­ням і тягне за собою засто­сування санк­цій згідно з чинним законодавством.

 

3. Роменській МДПІ (Гончаренко В.Л.) здійснювати постійний контроль за дотриманням вимог суб'єктами підпри­ємницької діяльності даного рішення сесії.

 

4. Рішення набирає чинності з 1 січня 2010 року.

 

Міський голова

П.І. ПОМАРАН.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

29
29