Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини
Вісті Роменщини

Довідка про "Вісті Роменщини"...

 

Дивись останні новини від:

ТАНДЕМ-ПРЕСС  .::.   РОМНИ ДАНКОРПро ЗНО
Вісті Роменщини
Четвер, 28 квітня 2016, 00:00
Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко зустрівся з очільником Ромен Сергієм Салатуном і начальником відділу освіти міськвиконкому Іриною Івницькою. Під час візиту він розповів про особливості цьогорічного ЗНО.
 
Бійці невидимого фронту
Вісті Роменщини
Четвер, 28 квітня 2016, 00:00
Чорнобильці ціною власного життя й здоров’я захищали жителів усієї планети від наслідків найбільшого в історії людства техногенного лиха. А тепер замість спокійного життя їм доводиться доводити свою причетність до тих подій. Чоловіки зізнаються, що часто відчувають зневажливе ставлення з боку лікарів, до яких треба звертатися для підтвердження категорії ліквідатора або призначення групи інвалідності. На думку окремих ескулапів, усі «справжні» чорнобильці вже померли… То як же шукати правди тим, хто далекого 86-го виконував наказ керівництва?
 
Очистили «зелені легені»
Вісті Роменщини
Середа, 27 квітня 2016, 00:00
Погодьтеся, приємніше гуляти там, де прибрано. А коли лад наводить підростаюче покоління, то порушувати візуальну ідилію хочеться ще менше. До того ж це зовсім нескладно. Варто лише щоразу кидати сміття в урну, не нівечити зелені насадження й не руйнувати те, що створили інші.
 
Сильні, розумні, артистичні
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 квітня 2016, 00:00
Розмаїття захоплень старшокласників вражає. Є інтелектуали, котрим під силу всі науки зі шкільної програми, є спортсмени, які гідно захищають честь нашого міста на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Не мало в Ромнах і артистичних юнаків та дівчат, чиї спів, танці, рівень акторської майстерності не залишають байдужими нікого.
 
Реабілітаційний центр вразив американку
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 квітня 2016, 00:00
Нещодавно до центру ранньої соціальної реабілітації для дітей інвалідів завітала представниця «Союзу українок Америки» Ірина Бондаренко. З нею директор центру Наталія Осауленко познайомилася два роки тому під час візиту до Сполучених Штатів Америки, де вона проходила стажування. Завдяки співпраці з іноземцями вдалося втілити в життя кілька серйозних проектів, серед останніх - оснащення логопедичного кабінету.
 
Гемодіаліз став доступніший
Вісті Роменщини
Неділя, 10 квітня 2016, 20:31
У Ромнах нарешті перерізали білосніжну стрічку на вході до відділення для нефрологічних хворих. Церемонію доручили виконати главі облдержадміністрації Миколі Клочку, начальнику обласного управління охорони здоровʼя Сергію Бутенку, головному лікарю ЦРЛ Валентині Гуньковій та мамі однієї з пацієнток Ользі Рубець.
 
Гроші за ідеї
Вісті Роменщини
Неділя, 10 квітня 2016, 20:30
Зараз з’явився дієвий інструмент для обговорення болючих аспектів громади - проектний менеджмент. Він дає змогу реалізувати різноманітні задуми на благо жителів краю. Найголовніша перевага - можна самотужки обирати пріоритети для подальшого розвитку. В залі засідань міськвиконкому представники Роменського, Буринського та Недригайлівського районів під патронатом заступника голови обласної ради Лілії Ричкіної, міського голови Сергія Салатуна, його радника та депутата обласної ради Тетяни Головко долучилися до семінару-тренінгу «Формування заявок на фінансування проектів громад Державним фондом регіонального розвитку». Мета заходу - навчити активістів готувати грантові заявки. Наше місто обрали невипадково:
 
Винагорода за турботу
Вісті Роменщини
Неділя, 10 квітня 2016, 20:29
Воїни-розвідники, котрі зараз перебувають у зоні проведення бойових дій на сході нашої держави, передали торти дітям за найактивнішу допомогу у виготовленні маскувальних сіток для фронту.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 161
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop16
konotop16

Вхід на Ромни. інфо