Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Погляд Зміни на краще
Зміни на краще
( 2 Проголосували )
Погляд
Середа, 26 жовтня 2011, 21:19      Ромни, Сумська область

Мешканці тієї частини міста, що часто ходять Чапаєвським спуском, помітили, що там ведуться роботи із прокладанням кабелів. Заступник начальника управління міського господарства Володимир Підгурський розповів, що там прокладають високовольтні кабелі до музею для забезпечення кращого електроспоживання мешканцями центральної частини міста.

Обумовлено це тим, що зараз кількість електроприладів у кожній квартирі є значно більшою. Стара електромережа не справлялася із навантаженням. Тепер два 10кіловольтні кабелі повинні посприяти цьому. Фінансування проводить Сумиобленерго, при чому, за словами Володимира Леонідовича, кошти в реконструкцію вкладені чималі. Для оптимізації роботи електромережі довелося перерити півміста, адже кабелі прокладають із підстанції Ромни. Також пан Підгурський розповів, що спеціалісти не лише виконують ремонтні роботи, а й облаштовують спуск. Закінчити прокладання кабелю повинні до кінця місяця.

 

Тетяна Єліна

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Вхід на Ромни. інфоОголошення