Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Погляд
Погляд
Щоб днем любові став кожен день
Погляд
Четвер, 14 лютого 2013, 22:34

Нікому не треба пояснювати, чим відома дата 14 лютого. Вірно, саме цей день вважається святом закоханих. І напередодні багато людей ідуть до крамниць, аби придбати м’яку іграшку, солодощі, парфуми, якими потішить «другу половину» покупця. При чому найпоширенішим атрибутом цього дня є серце та червоний колір.

 
Де дім у бездомних?
Погляд
П'ятниця, 28 жовтня 2011, 20:37

Де дім у бездомних?Перед початком холодів всі починають утеплювати свої помешкання, задумуватися про теплий одяг та взуття і морально налаштовуватися на відчутне зниження температури. А як бути тим, у кого свого помешкання немає? Є у нас така категорія громадян, як бездомні.

 
Зміни на краще
Погляд
Середа, 26 жовтня 2011, 21:19

Мешканці тієї частини міста, що часто ходять Чапаєвським спуском, помітили, що там ведуться роботи із прокладанням кабелів. Заступник начальника управління міського господарства Володимир Підгурський розповів, що там прокладають високовольтні кабелі до музею для забезпечення кращого електроспоживання мешканцями центральної частини міста.

 
Кожна 5 зефіринка – наша!
Погляд
Середа, 26 жовтня 2011, 21:16

Тішить, що у Ромнах діє одне із найбільших підприємств харчової промисловості, котре відомо не лише на Сумщині, а й далеко за межами області та України. Завдяки нарощеним темпам виробництва кожна 5 зефіринка в Україні виготовляється саме в Ромнах.

 
Зло у моніторі
Погляд
П'ятниця, 14 жовтня 2011, 20:50

Ромны IнфоПроходячи якось повз одну із елітних шкіл нашого міста, почула розмову двох хлопчиків років 8-9. Один запитував, чи у новому помешканні іншого проведений інтернет. Після ствердної відповіді вони почали обговорювати новинки серед комп’ютерних «стрілялок». Зараз саме такі теми діти обговорюють частіше за всі інші, разом узяті.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 13

Погода. Ромни

Календар

Вхід на Ромни. інфо