Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста МНС інформує На Сумщині створено оргкомітет по проведенню чемпіонату світу
На Сумщині створено оргкомітет по проведенню чемпіонату світу
МНС інформує
Середа, 12 вересня 2012, 20:48      Ромни, Сумська область
11 вересня на Сумщині, на базі навчально-тактичного полігону 2 –го Спеціального регіонального центру швидкого реагування ОРС ЦЗ МНС України, відбулася установча нарада з питань організації підготовки та проведення на території Сумської області Чемпіонату світу серед кінологів-рятувальників. 

В нараді взяли участь: заступники голови Сумської обласної державної адміністрації  Микола Деркач та Олександр Цупро, голова Роменської державної адміністрації Віктор Сєрік, Роменський міський голова Микола Калашник та члени організаційного комітету у кількості 15 чоловік, відповідальних за проведення міжнародного турніру.

Про стан підготовки до міжнародних змагань, які будуть проводитися вперше на теренах СНД, доповів присутнім Сергій Біляєв, начальник 2-го Центру МНС України. Він також наголосив на важливості даного заходу як для регіону, так і для України в цілому.

«Саме Ромни, - зазначив очільник 2 СРЦШР МНС, - на час проведення чемпіонату стануть кінологічною столицею світу, і саме Ромнам у 2012 році, наряду з Києвом, Харковом, Львовом та Донецьком, випала велика честь – формувати серед представників світової спільноти позитивний імідж нашої країни».

Керівництво області, району та міста пообіцяло всіляку підтримку та допомогу рятувальникам у проведенні такого важливого заходу державного рівня.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

20
20