Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Погляд Де дім у бездомних?
Де дім у бездомних?
Погляд
П'ятниця, 28 жовтня 2011, 20:37      Ромни, Сумська область

Де дім у бездомних?Перед початком холодів всі починають утеплювати свої помешкання, задумуватися про теплий одяг та взуття і морально налаштовуватися на відчутне зниження температури. А як бути тим, у кого свого помешкання немає? Є у нас така категорія громадян, як бездомні.

Причини, через які вони втратили житло, різні, але в результаті їм доводиться мерзнути та шукати собі прихисток де завгодно. З настанням холодів люди без місця проживання найчастіше перебираються у «теплі краї», тобто у підвали.  Але чому ж вони не поспішають звертатися до служб, які опікуються ними

Певно, однією із причин такого ігнорування своїм правом на обслуговування є обізнаність із різними бюрократичними перепонами. Як відомо, всі служби соціального напрямку ведуть активну звітницьку діяльність. Виконавці на місцях у цьому не винні – просто така система закладена на вищих щаблях і їм доводиться слухняно діяти в рамках покладених на них повноважень. Але часто у підсумку об’єкт їхніх послуг – людина – залишається непоміченою.

Як розповіла соціальний працівник Наталія Бурмака із територіального центру, зараз у них на обліку перебуває троє бездомних громадян: двоє 22-річних чоловіків та пенсіонерка. Вони стали бездомними через життєві обставини. У терцентрі їм допомагають відновити прописку та втрачені документи (це займає два тижні), направляють на безкоштовне медичне обстеження до Роменської ЦРЛ або до І Спеціалізованої обласної лікарні для забезпечення ліжко-місцем. Також видають бездомним теплий одяг. Пані Наталія зізналася, що вони не можуть змусити бездомних звертатися по допомогу, а ті, у свою чергу, не поспішають перекладати свої турботи на соціальних працівників. Щоправда, жодному з тих, хто звертався по допомогу, не відмовили. Зокрема, для допомоги з працевлаштуванням направляють осіб без домівки до центру зайнятості, де вирішують, чи ставити їх на облік. Зараз двоє молодих бездомних там стоять на обліку.

 

Роза Шилова

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop9
konotop9