Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Погляд Сучасна «стахановка»
Сучасна «стахановка»
Погляд
Понеділок, 16 травня 2011, 21:21      Ромни, Сумська область

Виявляється, рух, названий на честь відомого радянського шахтаря, живий  і досі. Щоправда, його сучасні послідовники «стаханівськими» темпами не виробляють, а незаконно заробляють.

38-річна жінка із Житнього використала п’ятирічний термін для особистого збагачення за рахунок коштів інших. У 2000 році вона влаштувалася працювати на Роменський вузол Укрпошти головним бухгалтером. У 2005 році познайомилася із приватним підприємцем, спільно з якою вирішили привласнювати гроші пошти на свої потреби. Всіма отриманими сумами ділилися по-сестринськи: 80% забирала головний бухгалтер, а 20% - приватний підприємець. Спеціально був створений банківський рахунок, на який регулярно перечислювалися значні суми коштів. І протягом 5 років така  процедура стала для двох жінок такою ж звичною, як і похід на роботу. Всього вони привласнили 1 млн. 735 тис. грн. Таку значну суму недостачі і було виявлено в ході перевірки.

Жінка свою вину у привласненні коштів державного підприємства шляхом зловживання службовим становищем визнала повністю. От тільки відшкодувати заподіяні збитки не може, оскільки не має таких грошей. Суд призначив їй покарання у вигляді позбавлення волі строком  сім років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з обліком, звітом, розпорядженням матеріальними цінностями, в органах державної влади строком на три роки та з конфіскацією усього належного їй майна.

Її спільниця теж повністю визнала свою вину у посібництві службовій особі у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах. За це їй дали випробувальний термін 3 роки, протягом яких вона повинна повідомляти органи правопорядку про зміну місця проживання та роботи.

 

Тетяна Івасин за матеріалами Роменського міжрайонного прокурора Олексія Винника

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

30
30