Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Погляд


Щоб днем любові став кожен день
Погляд
Четвер, 14 лютого 2013, 22:34

Нікому не треба пояснювати, чим відома дата 14 лютого. Вірно, саме цей день вважається святом закоханих. І напередодні багато людей ідуть до крамниць, аби придбати м’яку іграшку, солодощі, парфуми, якими потішить «другу половину» покупця. При чому найпоширенішим атрибутом цього дня є серце та червоний колір.

Детальніше...
 
Де дім у бездомних?
Погляд
П'ятниця, 28 жовтня 2011, 20:37

Де дім у бездомних?Перед початком холодів всі починають утеплювати свої помешкання, задумуватися про теплий одяг та взуття і морально налаштовуватися на відчутне зниження температури. А як бути тим, у кого свого помешкання немає? Є у нас така категорія громадян, як бездомні.

Детальніше...
 
Зміни на краще
Погляд
Середа, 26 жовтня 2011, 21:19

Мешканці тієї частини міста, що часто ходять Чапаєвським спуском, помітили, що там ведуться роботи із прокладанням кабелів. Заступник начальника управління міського господарства Володимир Підгурський розповів, що там прокладають високовольтні кабелі до музею для забезпечення кращого електроспоживання мешканцями центральної частини міста.

Детальніше...
 
Кожна 5 зефіринка – наша!
Погляд
Середа, 26 жовтня 2011, 21:16

Тішить, що у Ромнах діє одне із найбільших підприємств харчової промисловості, котре відомо не лише на Сумщині, а й далеко за межами області та України. Завдяки нарощеним темпам виробництва кожна 5 зефіринка в Україні виготовляється саме в Ромнах.

Детальніше...
 
Зло у моніторі
Погляд
П'ятниця, 14 жовтня 2011, 20:50

Ромны IнфоПроходячи якось повз одну із елітних шкіл нашого міста, почула розмову двох хлопчиків років 8-9. Один запитував, чи у новому помешканні іншого проведений інтернет. Після ствердної відповіді вони почали обговорювати новинки серед комп’ютерних «стрілялок». Зараз саме такі теми діти обговорюють частіше за всі інші, разом узяті.

Детальніше...
 
Фоторакурс
Погляд
Вівторок, 11 жовтня 2011, 07:38

цей знак про наближення водіїв до небезпечної ділянки знаходиться у плачевному станіТе, що дороги у нашому місті є не завжди зручними для пересування, «Ромни сьогодні» писала неодноразово. Щоправда, далеко не завжди наші акценти отримують належне реагування. Наприклад, біля магазину «Маяк», що на вул. Маяковського, і далі продовжують ставити автомобілі по обидва боки від виїзду, чим дуже ускладнюють дорожній рух. Але, очевидно, комусь такий стан речей вигідний.

Детальніше...
 
Недисциплінована сесія
Погляд
Вівторок, 11 жовтня 2011, 07:37
Щось останнім часом наших депутатів ну зовсім ні за що похвалити. От і остання сесія показала, що вони й далі запізнюються на засідання, приходять не так охоче, як це вдавалося їм на початку своєї каденції (невже не бачать у цьому потреби?). Та й продуктивність їх діяльності залишає бажати кращого.
Детальніше...
 
Не людина псує посаду, а посада – людину?
Погляд
Вівторок, 11 жовтня 2011, 07:36

Над заступником міського голови Андрієм Жарим під час останньої сесії міської ради нависла загроза бути звільненим. Привід був більш ніж серйозним: його звинувачували у корупційних діяннях.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 9
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

7
7