Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Знову про грип
Тандем-пресс
Четвер, 19 листопада 2009, 11:30      Ромни, Сумська область

Міський голова Павло Помаран провів прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації з приводу рівня захворюваності на грип у місті та районі. Він наголосив, що епідемія представляє реальну загрозу, дійсно є значна кількість роменчан, хворих на ГРВІ, і поки що їх кількість не зменшується. 

 «5 листопада було зареєстровано 655 хворих, на 15 листопада – 1237 чоловік,    - розповів Павло Іванович. Хвилює нас показник, зареєстрований у школі-інтернаті. Там із 117 вихованців захворіло 62. Останнім часом містом поширюється інформація, що школи почнуть опалюватися в той день, коли діти вийдуть після вимушених канікул. Хочу заспокоїти місцевих мешканців. Всі навчальні заклади почнуть топитися за 5 днів до закінчення канікул – з 18 листопада – тому діти прийдуть у прогріті школи і дитсадки. Обов’язково буде проведений медогляд дітей після закінчення канікул. Такий захід допоможе уберегти школярів від зараження інфекцією та її поширення. Всі учні на сто відсотків забезпечені марлевими пов’язками».

- Де можна бажаючим  отримати марлеву маску?

Найбільше пов’язок роздавали через шкільну мережу – окрім забезпечення учнів видавали маски і на всіх членів сім’ї. В першу чергу ми забезпечили тих роменців, котрі контактують з великою кількістю людей. Є резерв, з якого всі бажаючі можуть отримати маски безкоштовно. У нас є списки, відповідно до яких мий роздаємо пов’язки.

- Павле Івановичу, чи будуть проводити щеплення?

Це буде залежати від державного керівництва. Якщо вийде відповідний указ, то ми будемо його виконувати. Очікується, що зараз ми переживаємо лише першу хвилю захворювань, а в березні очікується друга хвиля. Можливо, перед її початком і проведуть щеплення.

- Діти мали вимушені подовжені канікули. Чи означатиме це знову навчання по суботам, аби встигнути опанувати весь навчальний матеріал?

У наказі міністерства освіти та листі обласного управління освіти запропоновано різні форми, щоб виконати програму. Зокрема, пропонують використовувати суботи як навчальні дні, ущільнити матеріал і скоротити термін зимових канікул. Міністерство пропонує обирати з-поміж цих варіантів, головне завдання – опанувати всю програму. На місцях дехто запроваджує оригінальні способи. Наприклад, Шостка практикує навчання з допомогою телебачення: діти знаходяться вдома і через місцеве телебачення вчитель проводить уроки. Звісно, якби кожна сім’я мала б доступ до Інтернету, це би допомогло вирішити багато питань.

Я переконаний, що у Ромнах ситуація є відносно спокійною саме через свідомість наших громадян – дотримання масочного режиму, припинення масових заходів та зібрань. Саме тому кількість хворих не перевищила епідемічний поріг.

Тетяна Івасин

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка