Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Підірвали міну
Новини міста
П'ятниця, 13 листопада 2009, 10:47      Ромни, Сумська область

У місті Ромни в середу, 11 листопада, фахівці 2-го спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України підірвали 82-міліметрову мінометну міну часів Другої світової війни.


Так, за словами помічника начальника 2-го СРЦБР МНС України у зв'язках з громадськістю Валерія Шокутько, міну виявили в густонаселеному мікрорайоні.


Як повідомляється, обстеживши небезпечну знахідку, піротехніки дійшли висновку, що транспортувати міну не можна. Корпус міни роз'їла іржа, її детонатор мав ушкодження. Міна могла вибухнути в будь-який момент.

Саме тому спеціальна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення підірвати міну на місці знахідки.

Варто відзначити, що людей з довколишніх будинків вивели на вулицю і відвели на безпечну відстань. У мікрорайоні відключили газ, а міліція оточила небезпечну будову навчального корпусу.

"Співробітники Головного управління міського господарства привезли 30 мішків піску, якими обклали міну з усіх боків. У районі надзвичайної події чергували кілька бригад лікарів швидкої медичної допомоги. Заклавши вибухівку і відійшовши на безпечну відстань, піротехніки підірвали міну. Постраждалих немає", - сказав Шокутько.

 

http://korrespondent.net

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

1
1