Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста П’яний – значить небезпечний
П’яний – значить небезпечний
Новини міста
Середа, 17 вересня 2008, 09:26      Ромни, Сумська область
Ромни.ДАІВсім давно відомо, що алкоголь спричиняє масу проблем. Він руйнує сім'ї, знищує особистість і шкодить здоров'ю. Словом, зла від нього набагато більше, ніж користі. Але багато водіїв вперто хочуть довести зворотнє. Ну люблять вони відчувати прилив адреналіну в крові, одразу після чарки беруть у руки кермо автомобіля і починають заплітати колеса машини у морський вузлик. Або гадають: встигнуть вони проскочити у просвіт між іншими авто? Вдається їм це чи ні – тема для іншої публікації, але проблем на дорозі п’яний водій провокує багато. Більш свідомі люди розуміють, що краще напитися після того, як поставив транспорт у гараж, але поки що процент свідомих вкрай низький...  

Як повідомила нам інспектор з агітації та пропаганди Роменського ВДАІ старший лейтенант міліції Тетяна Волосяна, по всій Україні продовжено профілактичне відпрацювання вулично-шляхової мережі. Цей захід запровадили з 10 січня поточного року. За вісім місяців 2008 року співробітниками Роменським відділенням ДАІ та співробітниками Роменського взводу ДПС за керування в нетверезому стані затримано 845 водіїв, позбавлено права керування всіма видами транспортних засобів 174 водіїв.

 

Проте, правопорушники продовжують керувати автомобілями після позбавлення їх судами такого права, почуваючи себе безпечно, адже штрафи про адміністративні правопорушення досить мізерні для такого грубого порушення ПДР. Про тяжкі наслідки вони, мабуть, не задумуються, адже в них росте впевненість у тому, що сп'яніння можна "обхитрити", якщо добре закусити або випити кави. Хоча насправді жодні методи не в змозі зупинити ті зміни, що відбуваються в організмі водія під впливом алкоголю. До того ж, часто вживання алкоголю може загострити перебіг будь-яких хронічних захворювань. Отже, випита чарка може "допомогти" серцевому нападу.  Особи, які вживають алкоголь перед тим, як сідати за кермо, навіть не задумуються, які можуть бути наслідки такого водіння. Вони не турбуються ні про власну безпеку, ні про безпеку інших учасників дорожнього руху. І боротися з такими правопорушниками досить нелегко. "Я пив і буду пити," - звучить майже як девіз, і в цих словах виражається їх самовпевненість в тому, що з ним трагічного нічого не трапиться. Мовляв, з кимось іншим може, але ж не зі мною. Я вже досвідчений водій, у складній ситуації не розгублюся.

 

Напевно, перед кожним водієм хоч раз у житті поставало риторичне запитання - пити чи не пити. Мається на увазі безпосередньо перед тим, як сісти за кермо. Відмовитися від чарки горілки під час святкового заходу чи пляшки пива у спекотний день буває непросто. Але той водій, який допускає думку про можливість керування автомобілем у нетверезому стані, вже є правопорушником. Так, може, необхідно задуматися? Що важливіше – піддатися хвилинній слабкості чи зберегти себе від небезпеки?

 

Іванна Соловей

 

845 нетверезих водіїв було затримано за вісім місяців 2008 року працівниками Роменського відділення ДАІ

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

37
37