Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Канонізація Петра Калнишевського
Канонізація Петра Калнишевського
Новини міста
Понеділок, 21 липня 2008, 02:00      Ромни, Сумська область
Останній кошовий Запорозької Січі Петро Калнишевський, князь Ярослав Мудрий, митрополит Київський Іов Борецький, а також Костянтин Острозький, засновник однойменної академії - віднині нові святі УПЦ(КП).

11 липня Освячений Помісний Собор Української Православної Церкви Київського Патріархату, що зібрався у Золотоверхій обителі Архістратига Божого Михаїла у місті Києві (з нагоди 900-літнього ювілею цього монастиря та 1020-річчя Хрещення Київської Руси-України), канонізував і приєднав до лику святих останнього кошового Запорозької Січі Петра Івановича Калнишевського. Відтепер щороку, у день Святої Богородиці Покрови (14 жовтня) відправлятимуться поминальні літургії за святого праведного Петра Калнишевського. Ухвалено і його образ (ікону) для поклоніння.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкові кульки
Святкові кульки

Вхід на Ромни. інфоОголошення