Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Потрібна Ваша допомога
Потрібна Ваша допомога
Новини міста
Неділя, 31 січня 2016, 18:39      Ромни, Сумська область
Двадцятирічній Валерії ЦАРЕНКО із Ромен терміново потрібна пересадка кісткового мозку. Лікарі ставлять дівчині страшний діагноз–«мієлодиспластичний синдром форми РАІБ-2». Стан дівчини погіршився у жовтні минулого року, саме тоді Валерія відчула прогресуючу загальну слабкість. Після численних обстежень медики діагностували в неї МДС: РАІБ-2. Це тяжке захворювання кісткового мозку.

Побороти хворобу можна шляхом трансплантації кісткового мозку. Таку операцію погодилися зробити за кордоном, але знадобиться 110 тисяч $. Суму потрібно зібрати за 2 тижні.

Для родини Валерії це грандіозні кошти. За весь час хвороби дівчина та її близькі не зверталися по допомогу, але через лікування фінансові заощадження сім’ї повністю вичерпано. Тому Валерія та її близькі змушені звернутися до небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7553 8629 8554 (Царенко Юрій Миколайович)

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

19
19

Вхід на Ромни. інфоОголошення