Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Комуналка. Борги. Реклама
Комуналка. Борги. Реклама
Новини міста
Вівторок, 27 травня 2014, 21:21      Ромни, Сумська область
На черговому засіданні виконкому затвердили заходи по підготовці міста до наступного осінньо-зимового періоду. Начальник головного управління міського господарства Іван Яременко доповів, що заплановані роботи виконуються згідно з графіком, процес підготовки триває у звичайному режимі.

– Вісім відсотків недоїмки до Пенсійного фонду припадає на долю активних підприємств, решту мусимо стягнути з організацій-банкрутів, – повідомила начальник управління Пенсійного фонду України в Ромнах та Роменському районі Алла Біленко, інформуючи про стан наповнення бюджету відомства. Питання залишили на контролі.

Також ішла мова про розміщення зовнішньої реклами на вулицях міста. Наприклад, деякі лайт-бокси встановлені біля зупинок громадського транспорту таким чином, що перекривають огляд дороги і громадяни змушені визирати з-за настирливої реклами, аби роздивитися номер автобуса. Відповідним службам поставлене завдання найближчим часом усунути цю незручність.

Торкнулися й питання вшанування видатного земляка, професора, лікаря Олександра Сененка. На фасаді СЗОШ № 2 встановлять меморіальну дошку на його честь, адже свого часу Олександр Миколайович навчався саме в цьому закладі.

Варвара ОНІЩЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Райвиконком
Райвиконком

Вхід на Ромни. інфоОголошення