Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяло участь у фестивалі краси та моди «Кришталевий силует-2014»
ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяло участь у фестивалі краси та моди «Кришталевий силует-2014»
Новини міста
Неділя, 25 травня 2014, 20:57      Ромни, Сумська область
21 травня в місті Суми на базі ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» відбувся фестиваль «Кришталевий силует» серед учнів ПТНЗ.

Метою фестивалю є створення умов для виявлення обдарованої молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку.

Творчий колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - «Ромен-цвіт» також взяв участь у фестивалі в номінації «Український водевіль» з колекцією одягу «Etno-Fashion».

Результатом участі нашого навчального закладу у фестивалі, стали отримані нагороди: диплом учасника ІІІ фестивалю краси та моди «Кришталевий силует-2014» серед творчих колективів професійно-технічних навчальних закладів, диплом ІІІ фестивалю краси та моди «Кришталевий силует-2014» з колекцією одягу «Etno-Fashion» у номінації «Український водевіль» за вірність національним традиціям та пам’ятний знак фестивалю.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення