Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Очільник Сумщини відвідав Ромни
Очільник Сумщини відвідав Ромни
Новини міста
Неділя, 25 травня 2014, 20:52      Ромни, Сумська область
Голова обласної державної адміністрації Володимир Шульга зустрівся з керівництвом міста і району, поспілкувався з колективом ЦРЛ та передав три сучасних реанімобілі для відділення екстреної медичної допомоги. Відтепер лікарі «швидкої» зможуть оперативно дістатися до будь-якої точки нашого краю і вчасно надати кваліфіковану допомогу. Особливістю новеньких «Пежо Боксерів» є можливість для лікарів працювати в повен зріст.

Також Володимир Петрович відповів на питання журналістів. Зокрема, очільник області поділився планами щодо реконструкції ЦРЛ.

– До переліку цьогорічних об’єктів фінансування внесений проект про добудову третього поверху поліклініки для дорослих та покращення умов в дитячій поліклініці Ромен. Щойно з’являться кошти в бюджеті, будемо втілювати задумане, – сказав Володимир Шульга. – Отримані машини дадуть змогу врятувати тисячі життів. Адже в них є все устаткування, необхідне при невідкладних станах.

Також керівник області назвав серед першочергових завдань влади ремонт доріг в регіоні.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

22
22

Вхід на Ромни. інфоОголошення