Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Очільник Сумщини відвідав Ромни
Очільник Сумщини відвідав Ромни
( 1 Проголосував )
Новини міста
Неділя, 25 травня 2014, 20:52      Ромни, Сумська область
Голова обласної державної адміністрації Володимир Шульга зустрівся з керівництвом міста і району, поспілкувався з колективом ЦРЛ та передав три сучасних реанімобілі для відділення екстреної медичної допомоги. Відтепер лікарі «швидкої» зможуть оперативно дістатися до будь-якої точки нашого краю і вчасно надати кваліфіковану допомогу. Особливістю новеньких «Пежо Боксерів» є можливість для лікарів працювати в повен зріст.

Також Володимир Петрович відповів на питання журналістів. Зокрема, очільник області поділився планами щодо реконструкції ЦРЛ.

– До переліку цьогорічних об’єктів фінансування внесений проект про добудову третього поверху поліклініки для дорослих та покращення умов в дитячій поліклініці Ромен. Щойно з’являться кошти в бюджеті, будемо втілювати задумане, – сказав Володимир Шульга. – Отримані машини дадуть змогу врятувати тисячі життів. Адже в них є все устаткування, необхідне при невідкладних станах.

Також керівник області назвав серед першочергових завдань влади ремонт доріг в регіоні.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009

Вхід на Ромни. інфоОголошення