Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Депутати-прогульщики та депутати-трудяги
Депутати-прогульщики та депутати-трудяги
Новини міста
Субота, 30 жовтня 2010, 06:57      Ромни, Сумська область

В Україні зараз складається така ситуація, що вибори трапляються частіше, ніж Новий рік. Пригадайте, що на початку 2010 року ми обирали президента. Тепер дійшла черга до представників місцевої влади – депутатів та мера. До цього можна по-різному ставитися, але сам факт ніяк не змінюється.

У неділю, 31 жовтня, роменці будуть обирати новий склад міської ради. У нижчевикладених даних репрезентовано відвідування сесій нашими обранцями за 2010 рік.

Роменська міська рада складається із 46 обранців, які працювали протягом останніх 4 років. Міський голова Павло Помаран розповів, що взагалі кількість депутатів у нашому місті могла варіюватися від 32 до 46 депутатів, тобто V скликання працювало з максимальною кількістю. Щоправда, кількість – це ще не якість. У даному скликанні про добробут громади піклувалися (або не дуже) представники 7 політичних партій. Найбільше представників було від БЮТ – 16, від НУНС – 13, від соціалістичної партії – 5, від Блоку Ю. Кармазіна – 4, від ПППУ та блоку Литвина – по 3 і два депутати представляли комуністичну партію.

Окрім політичних партій утворилася у міській раді також депутатська група «Солідарність», до складу якої увійшло 15 обранців із різних політичних сил.

За 4 роки депутатами було прийнято 1835 рішень. Найбільшу питому вагу займали земельні питання, також часто обговорювали бюджет та зміни до нього, освітню, медичну галузі та стан комунальної сфери.

Щодо самого відвідування сесій, що і є прямим обов’язком обранців, то найбільш дисциплінованих депутатів було лише 3 із 46. Це Леонід Набойченко (БЮТ), Григорій Негреба(ПППУ) та Юрій Юрченко(СПУ). Вони були присутні на всіх 12 сесіях (дані за 2010 рік – авт.). Не менш показове відвідування мали також Микола Андрусенко, Ігор Булах, В’ячеслав Губарь, Микола Гусєв, Володимир Зіньков, Андрій Жарий, Віктор Іващенко, Валентина Любива, Микола Самойлік, Іван Хоменко, Віктор Храпатий, Юрій Наливайко, Сергій Салатун, Любов Яцура, Павло Ткаченко: вони пропустили одну або дві сесії за цей рік.

А тепер про «прогульщиків». Таких теж було не мало. Микола Гора та Іван Ромашкан (обоє - від фракції НУНС) стали рекордсменами: не прийшли на жодне засідання.  На трьох, чотирьох та п’яти зібраннях були присутні Ігор Березовецький, Анатолій Кривобок та Микола Коцупій (усі - Блок Ю. Кармазіна), Юрій Рубан (НУНС), Леонід Чаус (ПППУ), Олександр Яковенко (СПУ) та Владислав Яременко (НУНС). Були і так звані «середнячки» котрі прийшли 6 або 7 разів із 12: Надія Гора, Юрій Журенко, Зоя Солярик (усі - НУНС), Іван Кавчак (БЮТ), Лариса Спичка (блок Литвина).

Ще хотілося б відмітити, що на відміну від міського голови, посада якого є також виборною, депутати, на жаль, не проводять звіту перед своїм електоратом. Мабуть, їм нічого сказати. Ось так і доводиться нам з вами, шановні читачі, лише здогадуватися, чим саме займалися наші обранці весь цей час.

 

Остап Звіролов

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Земська лікарня
Земська лікарня