Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Місцеві вибори
Новини міста
Субота, 30 жовтня 2010, 06:53      Ромни, Сумська область

Вже скоро ажіотаж навколо дати проведення місцевих виборів стихне і всі повернуться до нормального ритму життя. А поки що роменці жваво обговорюють вірогідність проведення виборів у правовому полі та без фальсифікацій і застосування адмінресурсу.

Голова райдержадміністрації Віктор Сєрік запросив на зустріч представників всіх політичних партій, які беруть участь у виборах. Щоправда, із 70 наявних у районі партій прийшло лише близько 20 чоловік. «Кожна партія хоче більше своїх людей бачити при владі, і це нормально, - запевнив Віктор Петрович. – Я думаю, виборці нам скажуть своє так або ні, і це теж нормально. Треба не опускатися дуже низько, розповідаючи про недоліки опонентів. Краще говорити про себе, про те, що вдалося зробити. Сьогодні з боку влади не робиться нічого для нагнітання обстановки».

Віктор Сєрік зачитав звернення, у якому закликав усі політичні партії та їх лідерів проявляти порядність до думок кожного. Також голова РДА завірив усіх, що він не допустить фальсифікацій. А якщо чиновники  чинитимуть тиск на виборців, реакція на це буде жорсткою.

Один із присутніх – Віктор Усик заявив, що на представників партії «Батьківщина» чиниться тиск. Однак інші виступаючі запевняли, що їхні члени (незалежно від партійної приналежності) тиску не відчувають. Надія Карпенко зізналася, що хоч вона особисто жодного тиску від нинішньої влади не відчуває, стурбована тим, як пройде голосування на дому. У підсумку зустрічі звернення підписали не всі. А Віктор Петрович запропонував менше використовувати слово «він», а частіше «я», маючи на увазі, що треба більше розповідати про власні досягнення, а не чужі прорахунки.

 

Тетяна Івасин

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел