Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Хроніка
Новини міста
Субота, 30 жовтня 2010, 06:52      Ромни, Сумська область

Баран вкрав баранів

В Андріяшівці на сільськогосподарському підприємстві вирощують овець. Однієї ночі до цього приміщення через вікно проникла невідома особа та викрала 3 вівці загальною вагою близько 240 кг. Зараз вивчаються повні обставини злочину та коло можливих причетних осіб.

 

Жорстокі «розборки»

Двоє чоловік 28 та 26 років нанесли тілесні ушкодження 28-річному жителю села Матлахове, в результаті чого він отримав перелом ребра. Що не сподобалося двом «антигероям» цієї розповіді – наразі з’ясовується. Порушена кримінальна справа.

 

Знайшли наркотики

Під час обшуку за місцем проживання 17-річного жителя вулиці Птіцина було виявлено схованку з наркотиками. Всього правоохоронці вилучили 700 г марихуани.

 

Міліонер і жебрак одночасно?

До працівників міліції надійшла явка з повинною від 25-річного жителя міста, у якій він зізнався, що у 2008 році використав завідомо підроблену довідку про доходи, аби отримати кредит у банку. Тоді йому видали понад 14 тисяч доларів США, які чоловік використав на власні потреби. Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи. А поки що вибрана міра запобіжного заходу – підписка про невиїзд.

 

«Металісти»

У селі Ведмеже із гаража 80-річного дідуся невідома особа викрала слюсарні інструменти, зварювальний апарат, зарядний пристрій до акумулятора і дві каністри, в одній із яких було 10 літрів бензину.

Турботлива мешканка Ромен звернулася до міліції із заявою з приводу того, що навпроти її помешкання зник каналізаційний люк. На жаль, такі випадки стали виникати все частіше восени, викликаючи масу нарікань наших жителів.

 

Наталія Войтенко, помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Роменського МВ

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка