Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Активісти без активності
Активісти без активності
Новини міста
Неділя, 24 жовтня 2010, 20:05      Ромни, Сумська область

Розвиток молодіжного руху, як це не дивно, поступово зароджується в Ромнах у різноманітних проявах. Тому виникають шкільні президентські республіки, молодіжні організації, громадські формування. Безумовно, від молодих людей за визначенням можна чекати більше активності, безкорисливості  та енергійності, ніж від дорослих. Однак, щоб працювати плідно, потрібно вчитися, при чому іноді на власних помилках. І от тут виникає проблема – адже знайти по-справжньому дієвих та активних молодих людей вдається далеко не завжди.

Минулого тижня у приміщенні міськвиконкому пройшов семінар, який за мету ставив обговорення стану молодіжних організацій. Він пройшов у рамках європейського тижня місцевої демократії.

Міський голова Павло Помаран сказав, що такі тижні нас навчають, як діяти, аби бути ближче до Європи. А наближення до євроспільности, на його думку, не можливе без вивчення іноземних мов.

Виступали також начальники відділів, котрі безпосередньо займаються молодіжними питаннями та проблемами. Зокрема, начальник відділу у справах дітей Ніна Панченко дала свої робочі телефони, за якими можна звертатися у випадку, якщо порушуються права дитини. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олена Кревсун порадила молоді реєструватися як громадські організації, адже у цьому випадку можна буде залучати кошти на втілення всіляких проектів. Голова однієї із дієвих (а не існуючих лише на папері громадських організацій) Вікторія Мурич в черговий раз звернула увагу на важливість прийняття закону, яким би обмежувалося паління у громадських місцях. Це питання буде виноситися на чергову сесію міської ради, тож, можливо, скоро повітря у Ромнах стане чистішим. Заступник міського голови з гуманітарних питань Володимир Книга підбадьорив усіх бажаючих створити молодіжне громадське об’єднання: «Це не складно. Головне – бажання і готовність до тривалої роботи».

Присутні на зустрічі активісти шкільного та молодіжного руху, за великим рахунком, особливої активності не проявляли, а здебільшого просто відмовчувалися. Хочеться вірити, що це їх так збентежила офіційна обстановка приміщення, а у стінах рідних для них шкіл вони все ж по-справжньому проявляють активність задля блага однокашників.

 

Іванна Соловей

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг