Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Хроніка
Новини міста
Вівторок, 28 вересня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Стрілянина на базарі

Одного понеділкового ранку звичний до гамірної юрби роменський базар почув постріли. Як виявили працівники міліції, це 70-літній житель з вул. Калнишевського під час сварки з 58-річним чоловіком вистрелив у нього із ракетниці. В результаті пострілу в потерпілого була пошкоджена грудна клітина та він отримав опіки тіла ІІ-ІІІ ступенів тяжкості. Під час огляду помешкання старого «стрілка» було виявлено патрони різних калібрів, газовий пістолет та саморобний пістолет.

 

Побив дівчину

У селі Василівка ввечері біля будинку культури 21-річний молодик завдав тілесних пошкоджень своїй 16-річній односельчанці. Окрім фізичних травм у вигляді синців та ссадин він ще й облаяв дівчину у присутності сторонніх осіб. Ось такі тепер пішли «кавалери».

 

Крадуть

Осіння пора по-справжньому гаряча. І не лише для господарів, котрі стараються якнайшвидше зібрати урожай зі своїх ділянок. У цей час їм «допомагають» і грабіжники, які будь-якою ціною прагнуть поживитися за чужий рахунок. Мешканка села Діброва виявила, що до її сховища щойно викопаної картоплі проникла стороння особа та викрала близько 600 кг головного продукту українців. Також зникло у жінки 9 качок. До господарства злочинець проник, зірвавши двері погріба.

Схоже нещастя сталося і в жительки хутора Закубанка. Жінка виявила, що до її господарства теж проникли невідомі і викрали близько 700 кг картоплі. Зараз ведуться заходи по встановленню осіб, які могли б скоїти дані злочини.

 

«Шиконути» не вийшло

У мінімаркеті «Засульському» 32-річний чоловік скористався неуважністю продавців та викрав спиртне. При чому, брав він не абищо, а елітний напій «Абсент-ксента». Вартість однієї пляшки становила 238 грн. Але поласувати таким напоєм грабіжнику не вдалося, бо продавці вчасно виявили зникнення дорогого товару.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

7
7