Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Відгуляли
Новини міста
Неділя, 26 вересня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Минула субота у нашому місті пройшла під знаком потрійного свята. Про це у своєму вітальному слові зазначив заступник губернатора Олександр Цупро. Зокрема, на цей день припало відзначення Дня міста, Дня визволення міста та відродження роботи знаменитого Іллінського ярмарку.

 

Зранку на центральній площі міста пройшло урочисте відкриття роботи ярмарку. Зі сцени до присутніх звернувся серед інших виступаючих і сам Тарас Шевченко. Ну тобто не поет особисто, а перевтілений в нього актор. З рук представника обласної влади – вже згаданого заступника губернатора – були вручені грамоти Олександру Саєнку –  вічному і незамінному спонсору різноманітних загальноміських заходів та Наталії Осауленко, директору центру реабілітації дітей-інвалідів за вагомий внесок в розвиток міста. Також відзначили Василя Марьоху, директора заводу «СБК». Щоправда, не всі грамоти були такими однозначними. Наприклад, нагородили дитячу дорадчу раду, хоча вона більше скидається на бюрократичний проект, атавізм, а не на дієвий орган.

Після мітингу високих гостей запросили на частування, яке їм влаштували навчальні заклади міста – у парку були вареники, млинці, різні напої та майстерно виготовлені наїдки. На вулицях міста в цей час підприємства Ромен представляли свою продукцію, тут же велася торгівля. Біля палаток з товарами особливого ажіотажу не спостерігалося, адже ціни майже не відрізнялися від звичних ринково-магазинних. У парку тішили різними конкурсами дітей, а біля пам’ятника Тарасу Шевченку виступали колективи з усієї Сумщини.

Ввечері на відвідувачів очікували аж дві дегустації. Спочатку біля будинку культури частували смачним борщем, який люб’язно погодилося надати кафе «Парус». А потім біля центральної сцени міста вже за доброю традицією всі бажаючі могли скуштувати шматочок від торту, виготовленого на Роменському заводі продтоварів.

Щодо організації народних «гулянь», то незрозуміло було, навіщо ставити огорожу біля сцени, якщо все одно будь-який бажаючий міг стояти безпосередньо перед нею, а багато дітей спостерігали за дійством просто зі сходинок до сцени. Одна мама спокійно годувала під сценою свою дитину з пляшечки…

Міський голова Павло Помаран з вечірньої сцени нагородив грамотою зокрема директора ПП «Рось», яке вже давно не діє. Виходить, підприємства вже немає, а директор є, і його просто терміново треба нагородити. Після офіційної частини було традиційне продовження святкування – виступи численних талантів, які живуть і славлять наше місто. Завершальним акордом свята став феєрверк, котрий профінансував Олександр Саєнко. Незважаючи на дощову погоду суботнього дня, свято вийшло багатолюдним.

Іванна Соловей

 

На фото: моменти свята

 

Покладали квіти до монументу Т. Шевченка зліва направо: Олександр Цупро, Віталій Моісеєнко, Павло Помаран та Віктор Сєрік

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Церква
Церква