Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Хроніка
Новини міста
Четвер, 16 вересня 2010, 19:54      Ромни, Сумська область

Не вкрав, але попався

На 54-річну жінку поблизу її помешкання на вул. Калнишевського раптово напав чоловік. Він збив бідолашну з ніг і намагався зірвати з неї золотий ланцюжок.

Врятувало жінку від пограбування лише те, що золото було гарної проби і не розірвалося. Тож грабіжнику довелося тікати без здобичі. Запам’ятавши його прикмети, потерпіла звернулася до міліції, які згодом встановили особу нападника. Ним виявився 32-літній чоловік, який вже доставлений до відділку.

 

За картоплею не в поле, а в сарай

Кінець дачного сезону завжди ознаменований крадіжками зібраного урожаю.

У жительки Салогубівки з території її земельної ділянки невідома особа викопала близько 450 кг картоплі. А в мешканця села Ріпки із вагончика більш ледачі злочинці викрали вже викопану картоплю та лопату.

 

Нарко-пенсіонер

43-річний житель вулиці Чапаєва у середовищі наркоманів може вважатися «пенсіонером», адже вони рідко доживають до такого віку. Однак цей чоловік попри все не лише вживав сам, а і втягував у наркоманію молодших за нього людей. Нещодавно він намагався збути 24-річному чоловікові 5 г макової соломки і саме цей факт вдалося виявити працівникам правоохоронних органів.

 

Магазини як приманки

Продавець не завжди може встежити за всім товаром, наявним у крамниці, чим часто і користуються грабіжники.

З  магазину, котрий торгує теплотехнікою, було скоєно крадіжку водяного електронасосу вартістю 1500 грн.

В іншому магазині – цього разу книжному – невідомий зловмисник викрав медичну енциклопедію вартістю 153 грн. В обох випадках наразі встановити, хто саме зазіхнув на чуже майно, не вдалося.

 

Навіть не хрюкнули

У Василівці з сараю свиноферми невідомі особи викрали 10 поросят вагою близько 10 кг кожне. Про це повідомив голова даного фермерського господарства. Вже за давньою звичкою, «діло» робили вночі.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел