Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Зернові аферисти
Новини міста
Четвер, 16 вересня 2010, 19:49      Ромни, Сумська область

Двоє здавалося б дорослих жителів села Глинськ, незважаючи на свій «алкогольний» спосіб життя, вважали себе справжніми романтиками з «великої дороги». І коли одного разу у Килини та Тимофія на вистачило грошей на чергову пляшку, вони вирішили скористатися послугами зернотоку, котрий розташований неподалік.

На зерносховищі сторожував їх сусід. Саме він і повідомив їм колись, що ще не все зерно сховане. Тому Килина та Тимофій зметикували, що зможуть доволі легко «накосити» собі трохи зерна. Вночі вони так і зробили. «А як же охоронець?», - затривожилась жінка. «Не хвилюйся, він сидить у ГАЗику, спить, мабуть, і нічого не почує».

Тому жінка зі спокійною совістю пішла на «справу». Прийшовши на зерноток, вони почали закладати «дармове» зерно до поліетиленових пакетів. Саме в цей момент їх помітив сусід-охоронець. Але коли він спробував вийти із машини, то Тимофій приставив до баку з бензином запалений сірник і пригрозив його запалити, якщо чоловік ворухнеться. «Я такий дієвий трюк у фільмі вчора бачив», - похвалився чоловік своїй співмешканці. Але охоронець не захотів спокійно спостерігати за тим, як загрібають зерно, тому йому не залишалося нічого іншого, як вибити ногами лобове скло автомобіля та спробувати зупинити злочинців. Ті швиденько зникли через щілину в сітці-огорожі. Щоправда, скоро до їх помешкання прийшли дільничні Олександр Клименко, Володимир Лавірко та Вадим Сергієнко і почали допитуватися, чим співмешканці займалися вчора ввечері. Ті спочатку запевняли, що вчора вони в тихому сімейному колі споживали міцні спиртні напої, а потім мирно заснули. Але коли дільничні почали розпитувати деталі, то їх свідчення перестали збігатися, через що міліціонери і зробили висновок, що саме згадані особи і є причетними до злочину, а коли факти заперечувати стало вже не можливо, 59-річні злочинці в усьому зізналися. Згодом у них виявили 55 кг зерна.

Зараз порушено кримінальну справу за ст. 186 Кримінального кодексу України – відкрите заволодіння майном. За цей злочин передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі до 5 років. Ведеться подальше слідство, а поки що діє підписка про невиїзд.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009