Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Апаратна після свята
Новини міста
Неділя, 05 вересня 2010, 17:57      Ромни, Сумська область

Минулого тижня відбулася апаратна нарада. Зазвичай вона проходить щовівторка, але оскільки минулий вівторок припав на головне свято країни – День незалежності, то зібрання перенесли на середу. Обговорювали, як завжди, нагальні проблеми міста. А деякі з них навіть намагалися вирішити.

 

Відпочили всі!

Начальник відділу сім’ї та молоді Олена Кревсун доповідала про підсумки відпочинку та оздоровлення дітей влітку. На відпочинок 70 дітей, чиї батьки написали відповідні заяви, було виділено 23,8 тис. грн. із міського бюджету та 30,4 тис. грн. з обласного. «Наше місто – лідер області по організації відпочинку молоді у пересувних таборах наметового типу, цього року 56 осіб із числа талановитих дітей та дітей-сиріт скористалося таким видом активного та корисного відпочинку. З січня по серпень цього  року 16 роменців побувало в «Артеку» та «Молодій гвардії» - це найбільша кількість, порівняно з попередніми роками. На цей вид відпочинку гроші виділяла держава», - пояснила Олена Олександрівна.

Ще однією новацією цього літа було започаткування організацією «Козацький рукопаш» спільного відпочинку дітей та батьків. Раніше фінансування було від приватного підприємця Юрія Вовченка, а цього року таку відповідальність на себе взяв очільник підрозділу МНС Сергій Біляєв. Всього 50 дітей разом із батьками провели 20 днів поблизу села Пустовійтівка. «Спочатку планувалося 14 днів», - похвалилася Олена Олександрівна. Батьки біля дітей перебували по черзі, але кожного дня там було близько 10 батьків в якості допомоги Володимиру Шинкаренку.

 

Нових будинків сімейного типу не буде

Є у нашому місті одна дуже серйозна проблема – відсутність батьків, котрі хотіли і могли б створити будинок сімейного типу. Про це зазначила начальник відділу у справах дітей Ніна Панченко. Складність ситуації в тому, що ті батьки, котрим дозволяє житлова площа, не мають такого бажання. А у решти для цього не достатньо просторі житла. Також вона запевнила, що їх служба ретельно перевіряє, щоб ті родини, які беруть до себе чужу дитину, не спекулювали цим з метою заробітку легких грошей.

 

Перезимуємо?

Начальник управління міського господарства Михайло Кочерга доповів про стан підготовки міста до опалювального періоду. За його словами, готовність будинку до зими становить 70%, хоча й зазначив, що «це умовна цифра». Не оминув він увагою стан окремих будинків, зокрема по вул. Гетьмана Мазепи, 51, Маяковського, 69, Чапаєва, 37, І пров. Тельмана, 6. І попросив відповідальних за ці будинки начальників жеків найближчим часом облаштувати їх. Щодо ситуації із ліфтами, то будинку по вул. Руденка, 32 дуже пощастило – у них проведуть капремонт ліфтів. Сьогодні всі висотні будинки забезпечені працюючими ліфтами, котрі готові возити всіх бажаючих з 7 до 21 години. Дісталося на апаратній нараді не тільки від пана Кочерги, а і йому. Павло Помаран поцікавився станом підвалу будинку по вул. Луценка,1 (там був залитий підвал – авт.). У відповідь на слова Михайла Григоровича про те, що вони оперативно усунули поломку, Павло Іванович зіронізував: «Оперативно – через 3 місяці». На що Кочерга виправився: «Оперативно після виявлення».

 

Не газує

Зайшла мова про заборгованість різних організацій за спожитий газ. Зокрема, досі борги за опалювальний період мають військкомат, суд, ВПУ 14, прокуратура та міліція. Коли міський голова дізнався, що начальник теплопостачального підприємства Георгій Кунцевич у відпустці, то наполіг: «Поки ми не покриємо борги за газ – ніяких відпусток. До 15 вересня ми обов’язково повинні розрахуватися».

 

Тетяна Івасин

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел